gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Gözü döndü, 11 yaşındaki kızı dövdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Samsun'da 18 yaşındaki Cemile K., eşine sürekli baktığını ileri sürdüğü 11 yaşındaki B.B. adlı kızı 2 akrabasıyla birlikte sokak ortasında sopayla dövdü.. B.B.’nin şikayeti üzerine 3 kişi gözaltına alındı. Cemile K., “Sürekli kocama bakıyordu. Hiç evli adama bu Samsun'da 18 yaşındaki Cemile K., eşine sürekli baktığını ileri sürdüğü 11 yaşındaki B.B. adlı kızı 2 akrabasıyla birlikte sokak ortasında sopayla dövdü.. GÖZÜ DÖNDÜ, 11 YAŞINDAKİ KIZI DÖVDÜ!! B.B.’nin şikayeti üzerine 3 kişi gözaltına alındı. Cemile K., “Sürekli kocama bakıyordu. Hiç evli adama bu şekilde bakılır mı? Onu uyardım. Ama beni dinlemedi” dedi. Adliyeye sevk edilen 3 şüpheli savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olay dün Samsun’un 200 Evler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Cemile K., eşi 20 yaşındaki Bayram K. ile el ele gezerken 11 yaşındaki B.B. isimli kız çocuğu eşine baktı. Bunun üzerine B.B.’yi uyaran Cemil K., kızın gözlerini eşinden alamaması üzerine akrabaları olan 16 yaşındaki C.K. ve 15 yaşındaki P.S. ile birlikte kız çocuğuna sopalarla saldırdı. Sokak ortasında dövülen B.B., Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, 3 kişiden de şikayetçi oldu. Bunun üzerine Cemile K., C.K. ve P.S. gözaltına alındı. Cemile K. ifadesinde, “Sürekli kocama bakıyordu. Ne zaman dışarı gezmeye çıksak gözlerini kocamın üzerinden alamıyordu. Onu daha önce uyardım. ‘Evli adama hiç bu şekilde bakılır mı?’ diye ikaz ettim. Beni dinlemedi. Ben de sopayla dövdüm” dedi. Adliyeye sevk edilen 3 şüpheli savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Küçük kızın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Allah'ım yarabbim :) 5. sınıf öğrencisinden bahsediyoruz :) Gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi Gül... Paylaşım için sağolasın...

Gözü döndü, 11 yaşındaki kızı dövdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşlarım

göz yaşlarım

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın
  2. Kız ve Oğlan (Gülmekten Gözümden Yaş Geldi)

Kız ve Oğlan (Gülmekten Gözümden Yaş Geldi)

Farzedinki erkegin biri msnde bir kızla konuşuyor.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktı kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar Kız : ee nasil görünüyorum ? erkek : valla kıçıma iki göz çizsem senden daha güzel görünür Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : önemli değil, herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : nasıl görünüyorum ? erkek :...
  3. Patlıcan yiyen kızı dövdüm

Patlıcan yiyen kızı dövdüm

işte yeni bir anımla sizlerleyim melekler:D:D şimdi ben çok küçüğümm yaşadığımız yerede yeni taşınmışızzz tahmini10 yaşında olabilirimm bizim burası küçük biyerr ve bundan tee 20 yıl önce hemen hemenn bizim evde avlu hayat tabir edilen var bikızmı topraklı ama şimdi ben bigün avluyu süpürdümm nis gibi tertemzi olduu bizim komşunun kızıdaa evleri 2 katlıydı bizimkide öyleydi müstakil...
  4. Hüsnü Şenlendirci Sevgilisi Gözde Kılıçoğlu'nu Dövdü mü ?

Hüsnü Şenlendirci Sevgilisi Gözde Kılıçoğlu'nu Dövdü mü ?

Hüsnü Şenlendirici'nin Sevgilisi Hüsnü Şenlendirici Sevgilisini Dövdü Sevgili melekler, bir dönem Deniz Seki ile olan aşkı olay olan ve o dönemde de Deniz Seki'yi dövdüğü iddia edilen Hüsnü Şenlendirci 'nin yeni sevgilisi Gözde Kılıçoğlu'nu da dövdüğü ileri sürüldü. İşte Hüsnü Şenlendirici haberleri, haberin detayları... Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici Marmaris tatilinde...
  5. kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

merhaba melekler kızım 1 yaşına girdi göz muaynesi yaptırmak istyorum normal bi göz dr una sıra aldım çoçuk dr unamı almam gerekirdi?

Sayfayı Paylaş