gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gözümdeki yaş oldun yine de akmadın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yanıp tutuşan yüregim
    Elbet bir gün sana kavuşur
    Sanma ki gören gözLer
    Başka bir gözle buluşur

Gözümdeki yaş oldun yine de akmadın
    Yeri geldi taş oldun yine de bırakmadım
    Tenimde ki kor oldun yine de söndürmedim

Ne yaptim sana yarim
    Beni hiç sevmedin...

alıntı

Gözümdeki yaş oldun yine de akmadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşlarım

göz yaşlarım

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın
  2. Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

Körebeyim Suçüstü Yumdum Gözümü

kimsesizim … ve düşünce /siz… Üşüten bir mum alevi gece… Daha sabaha kaç karanlık eklemeli ey adı yar olan ? Afedersiniz... Adınız aşk diye sevmiştim. Düşüşümü bilin diye gözlerinizin önünde yığıldım - ‘topla kendini kan görmeden aşk olmaz ’ – dediniz. Peki tutup yüreğimin mahrem köşelerinden kalkmayı öğretecek yar değil miydi isminiz? Afedersiniz ne de düşüncesizim çünkü...
  3. Her aşk yalnız yaşanırmış bilirdim de...Canımı acıttı bak yine gözlerim deniz...!!!

Her aşk yalnız yaşanırmış bilirdim de...Canımı acıttı bak yine gözlerim deniz...!!!

canımı acıttın Hep evlat yarasıdır aşklarım Yalnızlık doğuran gebelik. Doğum sancılı olur Hepte tenhalık. Elini uzattığında ulaşılacak gibidir. Avuçlarında ki boşluk Kazıyınca çizgilerini Yelken doğumu, aşka yolcu.. Batma ihtimali yüksek. Yine de kazırdım çizgileri Sensiz deniz olmaz ki Bu yürek damlası. Herkesin bir ağacı varmış Sonsuzlukta bir kök. Her ayrılıklarda kökler...

Sayfayı Paylaş