gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gözüme damla damlatsam orucum gider mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Göz Damlası Orucu Bozarmı Selamlar...Kullandığım lens nedeniyle gözüm enfeksiyon kapmış ve dr göz damlası verdi...Merak ettiğim birşey var...Göz damlası orucu bozarmı cevaplarsanız çok sevinirim...

Şimdiden teşekkürler

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili misafirimiz sorunuzun cevabına BURADAN ulaşabilirsiniz...
    Geçmiş olsun

Gözüme damla damlatsam orucum gider mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Hoşuna Gider Mi?

Nilüfer - Hoşuna Gider Mi?

Sen benle savaşıyorsun Her an çok değişiyorsun Aslında böyle olmaz ki Dalgınsın unutuyorsun Herşeyi çok büyütüyorsun Aslında bu çekilmez ki Küçük şeyler kalp kırmaya değer mi? Aşkı insan paramparça eder mi? Benden ayrı bir gün bile geçer mi? Kıymetimi artık anla Seni ateşe atsam Bile bile canını yaksam Hoşuna gider mi? (Bu) seni çok üzer mi? Ben senle yarışamam ki Artık hiç konuşamam ki...
  2. Hakan Peker - Seven Gider Mi

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere Soramadım danışamadım Çözemedin beni hissedemedin Yanıma yanaşamadın Ah gider mi seven gider mi Birgün döner mi unutamadım Ah be dertli gönül bu dertli Neden kaderle yarışamadın Canım çeker seni kimi zaman aman Tutamam uçuyor Başım dönüyor ah yine başa dönüyor Boşuna direniyor...
  3. Yağmurda yürümek hoşunuza gider mi?

Yağmurda yürümek hoşunuza gider mi?

söleyin bakiim...Yağmurda yürümek hoşunuza gider mi? BEN ÇOK SEVERİMMMMMMMMMM........ yanında bide sevgilin olursa tamam yaniii.... Eger hasta olmayacagımı bilsem sabaha kadar dolasırım. Hic sevmem.... salaklik... :D
  4. Zina yapanın imanı gider mi?

Zina yapanın imanı gider mi?

zina yapanın namazı kabul olur mu zina yapanların sonu ve namaz yapanın namazı kabul olurmu büyü yapanların sonu Zina yapanın imanı gider mi? Resulullah (sa) buyurdular ki: "Zani bir kimse, zina yaptığı sırada mü'min olarak zina yapmaz, hırsız da çaldığı sırada mü'min olarak hırsızlık yapmaz, içkici, içki içtiği sırada mü'min olduğu halde içki içmez; insanların, onun yüzünden gözlerini...
  5. Oruç hapı caiz midir

Oruç hapı caiz midir

Oruç hapı caizmidir, tam olarak bu hap nedir, hap hakkında bilgi var mı nerelerde satılıyor ve gerçekten bunu kullanan var mı ?=

Sayfayı Paylaş