gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gözüme sabun kaçtı Anne!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Gözüme sabun kaçtı Anne!!

Küçüğüm daha, bodrum katı evimizin, kibrit kutusu kadar banyosunda, yeşil bir leğende yıkardın beni Anne. Bazen haşlar bazen de dondururdun. Çığlığı basardım “yandım anam”.Kızardın, kırmızı maşlafa ile küt diye vururdun kafama. Sabun kaçardı gözüme. Mızırdanıp dururdum. Sense “iyidir sabun kaçması göze parlaklık verir, mikrobu kırılır gözünün” der teselli ederdin. Seninde canın acırdı Anne, dayanamaz 2–3 maşlafa su dökerdin yüzüme.

Hep banyoda bir genç kızda olması gereken vasıfları sayardın. Bide erkeklere verip veriştirirdin Anne. Anlaşılan çok yakmışlar canını. Söz vermiştim sana nikâh olmadan hiç bir erkek ilişemezdi bana.

Büyüdüm Anne. Ben büyüyünce kibrit kutusu banyomuzda büyümüş. Evimiz bir hayli yükselmiş Anne. Şefkat ve merhametimiz küçülmüş Anne.

Büyüdüm Anne. Ben büyüyünce, kalbimde durmamış, oda büyümüş Anne. Bu sefer gönlüme sabun kaçmış. Çok acıyor Anne.

Büyümesine büyümüşümde Anne, aklım büyümemiş. Verdigim sözü unutturmuş bana yıllar. Kirletmişler kızını Anne. Vücudumun her yerinde dudak izleri var. Kirletmişler kızını!

Gene yıka beni Anne. Sıcak sularla yıka, cıksın bu lekeler. Sıkı sıkı sürt keseyi Anne, küçüleyim ufacık kalayım anne. AHHH… Gözüme sabun kaçtı, çok acıyor ANNE!

alıntıdır

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Gözüme sabun kaçtı Anne!!
    :uhu: emeğine sağlıkkkkk süper bir paylaşımmmm

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

off offfffffff çok kötüüü oldumm annem senin amacın beni üzüntüden öldürmekmii :uhu::uhu::uhu:ne güzel şeyler bunlar yhaaa emeğine sağlıkkkkkkk:uhu::uhu::uhu:

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine ve yüreğine sağlık ablacım

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gözüme sabun kaçtı, çok acıyor ANNE

annemi çok özledimm anne nerdesin özledimm seni en kısa zamnda yanına gelicem annemm benimde gözüme sabun kaçıyor anne ama sen yoksun yanımda yha acısı daha bir artıyorr annemm canım annem snei çok sveiyorumm.....teşeşkürler zuzum sultanımmm

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ben teşekkür ederim canım ...umarım en kısa zamanda görürsün anneciğini...

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

annemden ayrı degilim ama bunu okuduktan sonrada ayrılamam heralde yaa tsklerrrr ablacımmmmmmmmm süpersinnnnnnn

9. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

içim acıdı..harika bir paylaşım.sağolasın

10. ** Hüzün **

** Hüzün ** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler..:eek:

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelll..tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu okurken yafff...çook güzel bir paylaşım...hayat işte herkesi mahvediyor..

Gözüme sabun kaçtı Anne!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan gözü kaç megapixel???

İnsan gözü kaç megapixel???

Günlük hayatta "vay be, adamın cep telefonunun kamerası 2.0 mp" ya da bende bi makina var "12 MP" gibi sözler duyarız ve "vay be, teknoloji nerelere kadar geldi" deriz. Hatta bazen "ya bu kamera benim gözümle gördüğümden de net çıkarıyor görüntüleri" falan bile deme cüretinde bulunuruz. İşin aslını yapılan araştırmalar gösteriyor ve bakın teknoloji hala...
  2. Annenin gözüyle...

Annenin gözüyle...

Kızına sürekli ``Badem gözlüm,nur yüzlüm`` derdi anneciği.Halbuki kızın gözleri şaşı,yüzü ise sivilcelerle donanmıştı.Ama annesine göre O Pamuk Prenses`ten katlarca daha güzeldi.Kız küçükken annesinin dediklerine inanır,kendini güzeller güzeli sanırdı.Ama artık büyümüştü.İnanmıyordu annesinin bu sözlerine.Aynaya baktıkça annesinin ona yalan söylediğini daha iyi anlıyor,bu nedenle annesine...
  3. Sizce Gözümüz Kaç Megapiksel ?

Sizce Gözümüz Kaç Megapiksel ?

insan gözü kaç mm Günlük hayatta "vay be, adamın cep telefonunun kamerası 2.0 MP" ya da bende bir makine var "12 MP" gibi sözler duyarız ve "vay be, teknoloji nerelere kadar geldi" deriz. Hatta bazen "ya bu kamera benim gözümle gördüğümden de net çıkarıyor görüntüleri" dediğimiz bile olur. İşin aslını yapılan araştırmalar gösteriyor ve vücudumuzun...
  4. Kaç zaman geçti saba yazmayalı

Kaç zaman geçti saba yazmayalı

Sevgili Meleklerim; Okurken çok etkilendiğim bir yazı.. Beni aldı götürdüü başka diyarlara.. Umarım sizlerinde hoşuuna gider.... Kaç zaman geçti sana yazmayalı.. Kaç zaman geçti sana yazmayalı.. İçimdekiler çağlayan misali... Önündeki bendi bir çeksem durmayacaklar biliyorum.. Buraya akanlar ise sadece birkaç sızıntı o kadar... Seni bulduğum an kaybetmenin acısı hala yüreğimde...
  5. Anne Gözüyle

Anne Gözüyle

duygulu hikayeler, anne, annelik güdüleri, anne çocuk, annesinin gözünde çocukları sizler için buldum melekler... anneler öle varlıklardır ki yavruları onlar için dünyanın en güzel varlıklarıdır işte bununla ilgili bir hikaye "kargaya yavrusu şahin gibi görünürmüş"işte bu sözü doğrular bir hikaye. Annesi, onu hep "Güzel kızım, Pamuk Prenses gibi tatlı kızım, badem gözlü...

Sayfayı Paylaş