gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Gözün dostu yumurta...

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Gözün dostu yumurta

ABD'de yapılan bir araştırma, yumurtanın gözleri koruduğu ortaya çıktı.

ABD'de yapılan bir araştırma, yumurta sarısındaki lutein ve zeaksantinin gözlerde ortaya çıkan yaşla ilgili dejenerasyon ve katarakta karşı koruyucu etki gösterdiğini ortaya koydu.
    Yumurtanın faydaları konusunda birçok bilim adamının çok sayıda araştırma yaptığı, yumurtanın anne karnındaki bebekten, 60 yaşındaki yaşlılara kadar herkes açısından faydalı bir gıda olduğu belirtildi.
    Göz sağlığındaki rolleri dışında yumurtanın, kalp-damar hastalıkları ve kansere karşı da iyi geldiği vurgulandı

Gözün dostu yumurta... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Yumurta Ama.Gören Gözlere İbret

Bir Yumurta Ama.Gören Gözlere İbret

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. DoSTuM

DoSTuM

Bak bana... Ben aynanım karşında... Ben senim,sen de bensin aslında… Bu bir yaşam çığlığıdır olduğum yerden…. ………………….. Dostum.. Sorma bana ‘’Ben kimim?’’ diye... Cevapları sende saklı sadece... Ama yine de bir şeyler söyleyeyim sana... Bu belki yol gösterir şu anında... Sana dokunmadan hiç,biliyor musun ben kimim bu yolda? Ben özgürüm dostum... Özgür... Kendi hapishanemde...
  3. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  4. Dostum

Dostum

DOSTUM Dostluk... Yaşanmamış aşkların bilinç altındaki dürtüsünü yenebilmek ve yaşanabilmesini sağlamak için takılan bir maske değil... Karşıdan maddi veya cinsel faydalanmanın bir aracı hiç değildir. Dostum... İçimi kapkara bulutlar kapladığında, başımı omuzuna yaslayabileceğim... Onun içindeki kara bulutlar yüreğini kararttığında, başını omuzuma yaslayabilecek insandır. Dostum......
  5. Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın....

Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın....

yumurta haşlarken çatlamaması için yumurta resimleri resmi çift sarılı nasıl anlaşılır Kendisi küçük şifası büyük: Yumurta Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın.... Kahvaltı sofralarının kraliçesi, hamur işlerinin birleştiricisi, sağlık için gerekli olan tüm besin öğelerini içeren, kendisi küçük marifeti büyük yumurta vazgeçilmez bir gıda. Yumurta deyip de geçmemek gerekir......

Sayfayı Paylaş