gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

gözün göremediği ayrıntılar......

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Sporcuların hareket halindeyken ortaya koydukları performans ilk kez kare kare görüntülendi. İşte anatominin mükemmelliği... İngiliz fotoğrafçı Hugh Turvey bir grup sporcunun insan gözünün ayırt edemeyeceği bir hızda hareket ederken ortaya koyduğu yansımaları kare kare çekmeyi başardı. Hareket halindeki insan vücudunun karmaşık yapısını tüm güzelliğiyle ortaya koyan bu fotoğraflar Londra’nın çeşitli bölgelerinde çekildi.
    Her bir karenin çekiminden önce saatlerce süren bir hazırlık safhasından geçildi.
    Bunun yanı sıra sporcular istenilen görüntü yakalanana kadar aksiyon sahnelerini tekrarladı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gözün göremediği ayrıntılar......
    çok ilginç ve çok hoş görüntülerpaylaştığın için teşekkürler canım:)

3. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gözün göremediği ayrıntılar......

ben tşkederimm...yine beklerizzz:))))))))

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gözün göremediği ayrıntılar......

garıka bı goruntu..emegıne saglık

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gözün göremediği ayrıntılar......
    çok hoş görüntülermiş gerçekten daha önce görmemiştim emeğine sağlık canım

gözün göremediği ayrıntılar...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatımızı kolaylaştıran ayrıntılar

Hayatımızı kolaylaştıran ayrıntılar

Bazen eliniz kolunuz bağlanır, kendinizi çaresiz hissedersiniz. Tam o sırada elinizin altında bir çareler manzumesi olsa da, şu küçük sorundan hemen kurtulayım dersiniz. İşte size küçücük çarecikler... Mutfaktaki mermeri temizlerken Mermer, sıcak sabunlu su ve yumuşak bir bezle ovularak temizlenir. Şayet böyle temizlenmezse sulu amonyaklı bir bezle silmekle ya da sulandırılmış tuz ruhuyla yine...
  2. Gözün göremediği o anlar

Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allah'ın Göremediği Şey???

Allah'ın Göremediği Şey???

şöförün hergün gördüğü allahın göremediği şey çobanın arada bir gördüğü şoförün hergün allahın hiç görmediği şey nedir çobanın ara sıra şöförün sık sık göremediği nedir şoförün ara sıra hiç görmediği Yanlış Duymadınız evet soruyorum Şoförlerin Her Zaman Gördüğü... Çobanları Arada Sırada Gördüğü... Allahın Göremediği Şey Nedir??? Not: Saçma Bi Soru Değildir Gerçekten Düzgün Bir Cevabı Var
  4. Erkekleri Partnerinden Soğutan Ayrıntılar

Erkekleri Partnerinden Soğutan Ayrıntılar

Kadınlar erkekleri baştan çıkartmak için herşeye sahip olduklarında bile, küçücük ayrıntılar erkeklerin uzaklaşması için yeterli olabilir. İşte erkekleri partnerinden soğutan ufak ama önemli ayrıntılar.. 1 - Kadın bedeni her coğrafyada erkeği baştan çıkartmakla beraber yine aynı kadın bedeni bir o kadar partnerinizi sizden uzaklaştırabilir. Tüy problemi çoğu kadının sorunu; siz siz olun göğüs...
  5. Göremediğin Göz yaşlarım..

Göremediğin Göz yaşlarım..

Sen benim yeri geldi ilham kaynağım oldun,ve şimdide hala öylesin ve bana yaşattığın onca güzel ve kötü şeylerle yazımı yazıyorum.Gerçi göremiceksin burada ne yazdığımı hiç bir zaman anlamayacaksın sana olan aşkımı içimdeki yerini.Hissettiğim duygularımı.Göremediğin göz yaslarım tek tek anlatıyo seni bana.özetliyo yasadığımız onca şeyi.....hayatımda ilkdefa bi karşı cinsi sevdim.sevgimin...

Sayfayı Paylaş