gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Gözün göremediği o anlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Gözün göremediği o anlar

hoş kareler eline sağlık canım

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Harikalar ya... BestPic gibi, harika bir düşünce. Bazılarını görmüştüm sanırım ancak böyle inceleyememiştim. En çok da ilk resim ilgimi çekti. Ellerine sağlık canım, emeğin için teşekkürler.

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

harıka olmus ya....emegıne saglık hayatım

5. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güseller ellerine saglık

Gözün göremediği o anlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O An

O An

o an O An
  2. gözün göremediği ayrıntılar......

gözün göremediği ayrıntılar......

Sporcuların hareket halindeyken ortaya koydukları performans ilk kez kare kare görüntülendi. İşte anatominin mükemmelliği... İngiliz fotoğrafçı Hugh Turvey bir grup sporcunun insan gözünün ayırt edemeyeceği bir hızda hareket ederken ortaya koyduğu yansımaları kare kare çekmeyi başardı. Hareket halindeki insan vücudunun karmaşık yapısını tüm güzelliğiyle ortaya koyan bu fotoğraflar Londra’nın...
  3. o an.............

o an.............

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. o anlar........

o anlar........

Eğer yeniden başlayabilseydim hayata İkincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz. Sırt üstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığı kadar, Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Elbette mutlu anlarım oldu ama Yeniden başlayabilseydim eğer Yalnız mutlu anlarım olurdu. Farkında mısın bilmem: yaşam budur zaten: Anlar, sadece anlar. Siz de anı yaşayın(..) Eğer yeniden...
  5. Göremediğin Göz yaşlarım..

Göremediğin Göz yaşlarım..

Sen benim yeri geldi ilham kaynağım oldun,ve şimdide hala öylesin ve bana yaşattığın onca güzel ve kötü şeylerle yazımı yazıyorum.Gerçi göremiceksin burada ne yazdığımı hiç bir zaman anlamayacaksın sana olan aşkımı içimdeki yerini.Hissettiğim duygularımı.Göremediğin göz yaslarım tek tek anlatıyo seni bana.özetliyo yasadığımız onca şeyi.....hayatımda ilkdefa bi karşı cinsi sevdim.sevgimin...

Sayfayı Paylaş