Gözyaşı OLuyorsun.!!

M

Misafir

Forum Okuru
Gözyaşı OLuyorsun.!!
Yazamıyorum artık..Ruhuna tekrar dokundum dokunalı yazamıyorum...
Hergün tekrarladıgım ismini gördüm göreli, kelimelerim havalandı.Ellerinden tutup kelimelerimin biraraya getiremez oldum.

Ya o gün...Tekrar dudaklarımda mühürlediğim isminle karşılaştıgım gün.Anlatabilirmiyim sanıyorsun,bogazımda düğümlenen ,gözlerimde dolular yaratan o duyguyu.Konuşamadım, kendi kendime bile...Sag yanımda nefretim belirdi, sol yanımda sonsuz sevgin.Nefretim haykırmak istedi tüm "neden"le başlayan sorularımı,yıllardır dökülen gözyaşlarımın hesabını,sende bıraktıgım tüm masumiyetimi geri almak istercesine.Susturdu yine sol yanımdaki sevdan.Bir özlemle sarılmak ister gibi susturdu nefretimi.Agır geldi sevgin yine.

Yine unutup bana yaşattıgın acıyı kıyamadım gözpınarlarına.Kıyamadım yüreğinin acılanmasına.Yine sustu sözcüklerim.Söylenmemişlerim yine içime sıgındı.

Sen anlamadın yine.Ben anlatamadım yine.Oysa ne çok söylemek istediğim vardı bir sonraki karşılaşmada.O karşılaşmanın hiç olmayacagını bildiğim halde...

Bu sabah yine sana uyandım.Yine anılarımın ışıgında "Günaydın" dedim sevgine,sen bil istemeden..Bilmeyecegini bile bile...

Seni özledim oysa."Gurur" denen asiye yenik, dagıttım söylenmemiş kelimelerimi.Ne söylecektim oysa..Şimdi unuttum ben de.

Gözlerim konuşuyor artık.Dolu dolu olup susuyorlar ardından.Onlar anlatıyor sana dair yaşanmış, yarım kalan ne varsa herşeyi.Ve bir damla gözyaşı oluyorsun, gözlerimden süzülüp dudaklarımı öpen..

Geri