gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

gözyaşı ve ben...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

gözyaşlarım benim en kıdemli en sadık dostlarım...biliyor musunuz beni asla yalnız bırakmiyorlar onlar.hele bu günlerde hiç...annemi çok özledim ben:cry:artık dayanamiyorum.ona sımsıkı sarılmak istiyorum onu koklamak öpmek istiyorum.onunla oturup saatlerce dertleşmek istiyorum ama o çok uzaklarda ve şimdi de gelme şansı yok..belki yılbaşında 1 haftalığına gelir sonra da yine beni yalnız bırakıp gider...anneciğim sensiz çok kimsesizim ben ne olur gel....:hail:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim allah kavustursun...
    Insallah en kisa zamanda sag salim kavusursun annecigine...

Tatlim hayat kosullari ayiriyor iste bazen yavruyu anasindan..

ama annen hayatta (allah uzun ömürler versin)
    ve ona kavusabilmenin nekadar gzl birsey oldugunu biliyorsun..
    yani demem o'ki canim, allah verecekse bile böyle ayrilik versin.
    Tmm aranizda mesafe var, kelimelere sigmayan özlem var, AMA tüm bunlara ragmen YINE KAVSABILME IMKANI VAR...

Senin kadar sansli olamayanlarda var canim.

Bu yüzden o kiymetli göz yaslarini gercekten gerektigi zaman dök. :)

tmm tatlim :)

En kisa zamanda annenin kokusunu icine cekebilmen dileygiyle canim ....

Saglicakla kal :kiss:

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım.doğru söylüyorsun ben çoğu insana göre çok şanslıyım.ama bazı anlar oluyor ki dayanamiyorum.6 yıl da az bir süre değil...sağol bitanem...

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Allah kavustursun canim,insallah yakinda gelir.Bende bu gun annemi yolcu ettim,dedigin gibi cok uzaga gitti o da,Allah baska turlu ayrilik yasatmasin.Giden elbet bir gun gelir,ben,anneme gitki gelebilesin derdim.Simdi gitti ama gelecek.Sende en kisa zamanda annene kavusursun insallah.

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım meleğim..inş senin annen de en kısa zamanda hayırlısıyla gelir kavuşursunuz...

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sagol tesekkurler,ben alistim artik bu gidislere ama yine de kolay degil.Ne kadar alisirsan alis kolay degil.Allah cumlesini sevdiklerine kavustursun.

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Az kaldı hadi perisa Annene kavuşacaksın
    Canım arkadaşım

8. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de annemden uzaktayımm hem de çoook uzakta. bu gece skype'da görüşebildik. buna şükür diyorum

9. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insanın ailesi gibi yok seni çok ii anlıyorum

10. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım Allah kavuştursun anne özlemi çok başka yaa boşuna dememişler ana gibi yar olmaz diye .

11. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Allah kavuştursun canım. Seni çok iyi anlıyorum. Ben de ailemden uzaktayım çünkü.

12. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    seni cok iyi anliyorum ben annemden 7 yil ayri kaldim ve ben kimsenin yaninda aglayamiyordum cünki aglamam bile yasakti aglayamam özleyemem böyle bi hakkim yoktu 12 yasinda idim ayrildim 7 yil sonra annem geldi o ilk geldigi günü asla unutamam hayatimda hic o kadar mutlu olmamistim 1 yil beraber yasadik ve sonra ben evlendim cok uzak bir yeren gelin oldum ve 4 yildir evliyim allaha sükür geliyor veya ben gidiyorum ama gercekten annesiz kalmak cok zor insanin bir yarisi yokmus gibi oluyor onun icin ben cocuklarimi asla 1 saat bile bensiz birakmicam allah sabrini versin canim

13. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende annemden yillarca uzak kaldim halada öyle bana cok uzakta ama sükürler olsun ki telefonda hergün konusma imkanim var ben onun yanina gidemezsemde o geliyor allah kimseyi annesinden ayri koymasin aminnnn

14. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zor canım evet ama emınım zorunludur bu ayrılık ıns en yakın zmanada kavusursunuz

15. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    kndni asla yalnz hissetmeni istemyrm bitanem asla
    yanında ,ne kadr bu şehrde bu ülkede yalnz olsanda, seni sevenlern oldgnu ve seni asla bırakmıcaklrnı düşnmeni istyrm
    allahım bana ömür verdkçe hep yanındaym ve mevlam hiç ayrmsn bzi inşşş
    bizim için dayan kardeşim bizim için.....

gözyaşı ve ben... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözyaşı sistemi ve bozuklukları..

Gözyaşı sistemi ve bozuklukları..

Kuru Göz Göz Sulanması Gözyaşı Sistemi Gözyaşı, gözün üst dış kısmındaki ana bez ile konjonktiva ve kapaklardaki yardımcı bezlerden salgılanır. Göz yüzeyinde dağılarak kayganlık, koruma ve berraklık sağlar. Daha sonra göz kapaklarının burna yakın kısmında altta ve üstteki iki delikten girerek küçük kanallardan gözyaşı kesesine dökülür. Buradan da bir başka kanal ile burun içine iletilir....
  2. Yağmur Ve Gözyaşı

Yağmur Ve Gözyaşı

erkek gözyaşı resimleri Yağmur Ve Gözyaşı Süzülür gözümden gözyaşı Yağmura muhalif gibi. Her damlanın bir hikayesi vardır, Bu; gözyaşımda saklıdır. Yağmur altında, Yağmura destek verircesine Bedenimden uzaklaşır,. Diğer damlalara karışır Kimse bilmez nereden geldiğini, Buna sebep olan ne diye; Yitirilmiş bir umut anlatır herşeyi Yağmur altında gözyaşımda saklıdır Kimse bilmez.....
  3. Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Gözyaşım Ben gözyaşımı yazmışım sana… Belki hiç bir kâğıt üzerinde, yanaklarımda durdukları kadar, anlamlı olmayacak olan gözyaşlarımı… Onlara senin için, beyaz bir kâğıt üzerinde can verdim… Ve senin için, hiç bir zaman taşıyamayacakları bir acının hükmüne boyun eğdirdim… Çünkü; bir damla gözyaşından başka bir şey, sana olan sevgimi anlatamaz beyaz bir kağıt üzerinde… Ve...
  4. Kadın Ve Gözyaşı

Kadın Ve Gözyaşı

kadın ve gözyaşı KADIN VE GÖZYAŞI Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar...
  5. ilk kalp atışı ve gözyaşı

ilk kalp atışı ve gözyaşı

ultrason kalp atımı Selam kızlar ; ben ilk kalp atışınıduydugumda gözlerim dolmus hatta baya damla damla aglamıstım sız ne hıssettınız?

Sayfayı Paylaş