gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Gözyaşım kanıyor... hüzün , ayrılık, acı..!!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

kanlı ayrılık resimleri

GİDİYORUM ÇIĞLIKLAR BARINDIRARAK SUSKUNLUĞUMDA...

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Impact, Times New Roman, sans-serif][COLOR=burlywood][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]İsteme beni,yasaklarla bogusursun,engellerle doluyum[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT]

Gözyaşım kanıyor...

Üç noktaydı susuşum, bir virgül hatrına yazıyorum şimdi...
    Üç nokta . . . Üç çığlık ? ? ? Üç ölüm ! ! ! ,

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Gözyaşım kanıyor... hüzün , ayrılık, acı..!!!!
    =( Icim bir Hos oldu yaaaa =(

gzllerdi tsk ederim paylasim icin... =(

Gözyaşım kanıyor... hüzün , ayrılık, acı..!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey

Müslüm Gürses - Ayrılık Acı Birşey

Hep sen varsın aklımda… Düşünmem baksa bir şey. Gelde bitsin bu hasret Ayrılık acı bir şey… Gecelerin uğultusu benim feryadım… Fırtınalar kasırgalar benim ağıdım… Bir burukluk sarıyor gözlerim doluyor ağlıyorum özleminle Ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum özleminle Öyle zoraki yokluğun İmkansız alışamam Öyle büyük sevdayı… Ne yapsam unutamam… Gecelerin uğultusu benim feryadım… Fırtınalar...
  2. BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:(

BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:(

bebeğin hüzün dolu aşkı şizofreni ile ilgili hikayeler şizofren ile ilgili hikayeler BiR Şizofreni Hastasının Acı Hüzün Dolu AŞKI!!!:(:(:( Babam öleli 12 yıl olmuştu ve ben 20 yaşına geldiğimde babasız olmaının acısını artık çok daha iyi anlıyordum. Annemle birlikte küçük ama mutlu bir dünya kurmuştuk kendimize.Mevsimlerden bahardı,sokaklarda parklarda dolaşıyordum. Bu bahar daha bir çoşkulu...
  3. Ayrılığın Gözyaşları

Ayrılığın Gözyaşları

gözyaşları Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 798x567ebatlarında 63KB boyutundadır. Ayrılık gözyaşı olmuş, sana açan güller içinde İçinde sen olmayan hayallerden vazgeçmiştim oysa. Kırılmış birkaç dal bırakıp gittin şimdi sen bana Ve ayrılığın hiç çekilemeyen çilesi birde. Ağlamak istedim oysa doya doya, içimi boşaltana kadar Silmeni istemedim...

Sayfayı Paylaş