gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gözyaşıyla yazı yazıyor

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Görenler hayrete düşüyor... Burnundan çektiği suyu gözünden fışkırtıyor ve istediği uzunlukta da yazı yazabiliyor... İlginç...
    Luoyang'da yaşayan 56 yaşındaki Ru Anting, burnundan çektiği suyu gözünden püskürterek istediği uzunlukta yazı yazabiliyor.
    Bu yeteneğini Shansui şehrindeki Lotus Parkında sergileyen Anting, yaptığı gösteride özel hazırlanmış bir zemin üzerine 'Talih okyanus kadar büyük bir denizdir' yazısını yazdı.

Kendisini izleyenleri büyük hayrete düşüren Anting, Çin ajanslarına yaptığı açıklamada bu yeteneğini çocukken nehirde yüzerken farkettiğini belirtti.

'Zaman zaman yüzerken su yutabiliyorum. Bir keresinde yine çok miktarda su yutmuştum ve bu su gözlerimden fışkırdı. O anda bütün arkadaşlarım hayretten küçük dilini yuttu' şeklinde açıklamda bulundu.

1990 yılında işsiz kalan Ru, yaklaşık 20 yıldır bu yeteneğiyle para kazanıyor. İşsiz kaldığında bu yeteneğini daha da geliştiren Ru Anting, üç yıllık sıkı bir çalışmadan sonra gözyaşını 3 metre uzaklığa kadar püskürtmeyi başardı. (e-kolay)

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gözyaşıyla yazı yazıyor

cidden ilginç tşkler canım

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:Avare adam kendine iş bulamamış herhalde

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne yetenek ama...emeğine saglık

Gözyaşıyla yazı yazıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözyaşı!!!!

gözyaşı!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşar - Gözyaşınla Yaz

Yaşar - Gözyaşınla Yaz

Oturup yazdım sana bunları Olmuyor aşkım olmuyor ayrı Sevgilim unuttum gayrı yolları Bana mektubunu gözyaşınla yaz Unutup yazdım sana bunları Son umut aşktı ara bunları Kalem unuttu belki yazmayı Bana mektubunu gözyaşınla yaz Unutup yazdım sana bunları Son umut arşınladı yolları Kalem unuttu belki yazmayı Bana mektubunu gözyaşınla yaz Böyle mi olması aşkımıza mübah Sevgilim gözlerin seneler...
  3. GözyaşLarım...

GözyaşLarım...

Hep hıçkıra hıçkıra aqLamak istemişimdir çocukLar qibi ayakLarımı bütün qücümLe yere vurup avazım çıktıqı kadar baqırmak istemişimdir qözyaşLarımın yanakLarımdan süzüLüp DudakLarıma Aktıqı zaman O tuzLu suyu daima dilimle yalamak istemişimdir Ama Hayır ! Tam tersi olmuştur hep bir köşede sessizce aqlamış qözyaşlarımı içime akıtmışımdır Ve Ben... Hala o içimdeki qözyaşların derin...
  4. Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Gözyaşım Ben gözyaşımı yazmışım sana… Belki hiç bir kâğıt üzerinde, yanaklarımda durdukları kadar, anlamlı olmayacak olan gözyaşlarımı… Onlara senin için, beyaz bir kâğıt üzerinde can verdim… Ve senin için, hiç bir zaman taşıyamayacakları bir acının hükmüne boyun eğdirdim… Çünkü; bir damla gözyaşından başka bir şey, sana olan sevgimi anlatamaz beyaz bir kağıt üzerinde… Ve...

Sayfayı Paylaş