gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

gözyaşlarını bende saklada git!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gözyaşlarını bende saklada git! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. besin satın alma ve saklama

besin satın alma ve saklama

SÜT VE ÜRÜNLERİ Hastalık yapıcı mikroorganizmalardan korunmak için iyi kaynatılmış, pastörize/sterilize edilmiş süt ve ürünleri kullanılmalıdır. Pastörize veya sterilize edilmemiş sütler, kabardıktan sonra 5 dakika kaynatılıp hemen soğutulmalıdır. Kaynatılmış ve pastörize sütler cam kavanozda buzdolabında 12 gün, kutusu açılmış sterilize sütler en fazla 3 gün saklanabilir....
  2. Beni İhbar Etme,Sende Saklandım

Beni İhbar Etme,Sende Saklandım

I. ..vedaları oyalayın, saklanacağım.. serseri bir kızın güncesinden kaçtım kadınım..! ..Arkama döndüm ve baktım göğüslerimde emzirdiğim gençlik dirileşmiş sütü kesilen asiliğim hayatla birleşmiş Korkma! Dilimde bütün haylazlığım büyüdüğümü sevişirken anlıyorum yoksa inan hala sokakların oyun hırsızıyım en berbat ayrılığın mektubunu da okudu yüreğim ama bana sevda gerek avuçlarımı öp,...
  3. Sen benden gittin gideli...

Sen benden gittin gideli...

Seni seviyorum…adim gibi…yüregim gibi…tarihim gibi…ismini isimsiz duvarlara yaziyorum…kimsenin bilmedigi sarkilarda agliyorum…tarih yaziyorum al yazmalim…sen dagdaki kartali sevdin sana güvercin oldugumu nasil söylerdim…sen büyükdün, büyük sehirin insaniydin…sana büyük kocaman sözler etmem gerekliydi ama hic birni edemedim…dedim ya seni seviyorum…seni sevmeme neden olan birsey var…bilmiyorum...

Sayfayı Paylaş