gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

graffity e devam

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: graffity e devam

sorguuu nerdesin bunları görmen lazım süperler...
    emeğine sağlık nurom:)

graffity e devam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. graffity

graffity

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boşandığı halde eşiyle birlikte yaşamaya devam eden ...

Boşandığı halde eşiyle birlikte yaşamaya devam eden ...

Boşandığı halde eşiyle birlikte yaşamaya devam eden ve bu arada aylık almaya devam eden kız yetimlerin aylıkları bundan sonra kesilecek mi? Bağlanmış aylıklar eski hükümlere tabi olduğundan bunların aylıkları kesilmeyecek, ancak bu Kanundan sonra yetim aylığı bağlanmış olanlardan eşinden boşandığı halde, boşandığı eşiyle fiilen birlikte yaşadığı belirlenen eş ve çocukların,...
  3. Devam eden öksürük nasıl tedavi edilir?

Devam eden öksürük nasıl tedavi edilir?

hamilelikte öksürük nasıl tedavi edilir öksürük nasıl tedavi edilir devam eden Göğüs Hastalıkları Kronik Öksürük ve Tedavisi Devam eden öksürüğün tedavisi sünizitse akıntıyı azaltıp tedavi edile bilir eğer bronşitse söktürücü ilaçlara ve anti biyotiklere ihtiyac duyulur. Eğer sigara ise sigara gibi dumanlı alanlardan uzak durunulmalı. Tüberkülozsa bunun 6 ayrı tedavisi vardır. Eğer kötü bir...
  4. hamilelikten sonrada bulantısı devam eden var mı

hamilelikten sonrada bulantısı devam eden var mı

hamilelim boyunca çok agır bi şekilde bulantı çektim mutfaga falan giremiyodum hiç.. dogumdan sonra geçer dedim ama yok dogum yapalı 8 ay oldu hala geçmedi bulantım yemek yemekten nefret hale geldim başına böyle bişey gelen varmı acaba :( ??

Sayfayı Paylaş