gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gran Torino Film Tanıtımı

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Gran Torino Film Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güz Sancısı film tanıtımı

Güz Sancısı film tanıtımı

goz sancisi göz sancisi göz sancısı filmi sancısı gözsancısı Güz Sancısı Açıkçası daha vizyona girmeden çok öncelerinden verilmeye başlanan reklamlar nedeni ile Güz Sancısı filmine olan merakım daha fazla arttı. Yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra beyazperdeye dönüş yapan Tomris Giritlioğlu'nun yönetmenliğini yapması daha bir ilgi çekici. Salkım Hanım'ın Taneleri filmi ile büyük başarı...
  2. Gran Torino Filim tanıtımı

Gran Torino Filim tanıtımı

Gösterim tarihi : 06 Mart 2009 Yönetmen : Clint Eastwood Oyuncular : Clint Eastwood , Geraldine Hughes , Brian Haley , Brian Howe Senaryo : Dave Johannson, Nick Schenk Müzik : Michael Stevens, Kyle Eastwood Görüntü yön. : Tom Stern Tür : Aksiyon - Gerilim - Macera Süre : 96 dk. Yapım yılı : 2008 Ülke : ABD Dağıtıcı : Warner Bros. Emekli otomobil işçisi Walt Kowalski...
  3. Aklı Havada film tanıtımı

Aklı Havada film tanıtımı

Vizyon filmlerden biri olan "Aklı Havada " filmini sizlere tanıtmak ve teknik bilgileri vermek istiyorum daha sonra filmden karelerle sizleri başbaşa bırakıyorum arkadaşlar.Tatilde ne yapacam diye düşünenler varsa oldukça yeni ve kaliteli vizyon filmleri sizleri sinemalarda bekliyor."Aklı Havada" filmide bunlardan biri. Vizyon Tarihi : 15 Ocak 2010 Süresi :...
  4. Süper Otomobil 2013 BMW 6 Gran Coupe Resimleri Tanıtımı

Süper Otomobil 2013 BMW 6 Gran Coupe Resimleri Tanıtımı

2013 bmw 6 gran coupe tanıtımı 2013 bmw 6 gran coupe 2013 bmw 6 gran coupe özellikleri resimleri Bu makalemizde Almanların dev markası BMW 2013 6 serisi Gran Coupe modelinden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Bu muhteçem otomobil, geçtiğimiz günlerde firma tarafından resmen duyuruldu. Teknik bilgilere geçmeden önce söyleyebileceklerimiz, ön tamponun alt kısmı, arka tampon üzerine yeniden...
  5. Şahane BMW 6 Gran Coupe 2013 Model Otomobil Tanıtım Videosu

Şahane BMW 6 Gran Coupe 2013 Model Otomobil Tanıtım Videosu

2013 bmw 6 gran coupe tanıtımı 2013 bmw 6 gran coupe 2013 bmw 6 gran coupe özellikleri resimleri Daha önce forumumuzda sizlerle tanıtımını paylaştığımız 2013 BMW 6 Gran Coupe otomobilin videolu tanıtımını ekliyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=5NvQH4mLUvU

Sayfayı Paylaş