gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Grand Hotel Temizel Ayvalık/Balıkesir (videolu tanıtım)

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

grand hotel temizel, ayvalık-balıkesir, videolu tanıtım, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler

GRAND TEMİZEL HOTEL (5 Yıldızlı Otel)

Tel: +90 266 324 20 00 (10 Lines) - +90 266 324 12 74

Sahil Boyu Mevkii-Sarimsaklı Ayvalık / BALIKESİR

Grand Hotel Temizel'e Hoşgeldiniz

Grand Hotel Temizel Ayvalık/Balıkesir (videolu tanıtım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***** Motel -Erdek/Balıkesir (videolu tanıtım)

***** Motel -Erdek/Balıkesir (videolu tanıtım)

rüyam motel, erdak-balıkesir, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Rüyam Motel Adres :Halit paşa mahallesi çuğra mevkii - Erdek/Balıkesir Tel : 0266 835 12 00 Fax : 0266 835 52 01 E-mail: [email protected] http://www.youtube.com/watch?v=RHy4gSM4RmI&feature=player_embedded
  2. Girne Grand Center Boutique Hotel Tanıtımı 2013

Girne Grand Center Boutique Hotel Tanıtımı 2013

grand center boutique hotel girne grand center boutique kıbrıs otelleri 2013 Sevgili melekler, Kuzey Kıbrıs'ın kalbi sayılan Girne şehrinde bulunan Grand Center Boutique Hotel, şehrin tam merkezinde konumlanmıştır. Havaalanına 40 dk, Lefkoşa merkeze yarım saat, kaleye 15 dk mesafede olup, şehir mekrezi ve yat limanına 2*3 dk uzaklıktadır. İnşasında kaliteli malzeme ve lüks işçiliğin...
  3. Alanya Grand Santana Hotel Tanıtımı 2013

Alanya Grand Santana Hotel Tanıtımı 2013

alanya grand santana hotel granda santana hotel alanya grand santana hotel 2013 Sevgili melekler, Antalya'nın en gözde tatil beldelrinden Alanya'da konumlanmış harika bir otel tanıtacağız sizlere; Grand Santana Hotel... Herşey Dahil 0-12 Yaş Ücretsiz İlçe Merkezine Uzaklık :7 km Hava Alanı Uzaklık : 145 km Denize Uzaklık : Sıfır mt Oda Sayısı : 307 Adet Yatak Sayısı : 650 Adet 09...
  4. Antalya Grand Park Lara Hotel Tanıtımı (videolu)

Antalya Grand Park Lara Hotel Tanıtımı (videolu)

grand park lara, antalya otelleri, yeni açılan oteller Kendi özel plajına sadece 200 metre mesafedeki Grand Park Lara, açık yüzme havuzu ve spa olanakları bulunan her şey dahil bir oteldir. Plaja ücretsiz servis sağlayan otel düz ekran TV, minibar ve klima ile donatılmış odalar sunmaktadır. Lara Grand Park'ın odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Özel banyolarda ücretsiz banyo...
  5. Bodrum Vogue Hotel Tanıtımı (videolu)

Bodrum Vogue Hotel Tanıtımı (videolu)

bodrum vogue hotel, bodrum otelleri, yeni açılan oteller Özenle yapılmış peyzajı, doğa ile konforu, samimiyetle ve sadelikle bütünleştirmiş ama içerisinde rengarenk bir tatilin en üst limitte sunulduğu, çocukların apayrı bir değerle karşılandığı tesiste, bütün detaylar misafirler için düşünülmüş. Ailelerin mutluluğu için her şeyi zamanında ve yerinde uygulayan, dünyanın en ünlü isimlerini...

Sayfayı Paylaş