gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Gremse altın nedir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gremse altın nedir gremse altın resmi Gremse altın, fiyatı, nedir, fiyatları, resmi, fiyat hakkında bilgiler burada melekler.
    Son zamanlarda altın piyasası oldukça hareketli durumda. Özellikle yatırım için tercih edilenlerin başında altın geliyor. Şu sıralar altın fiyatları tavan yapmış durumda ve gittikçe de yükseliyor. Eğer kenarda paranız varsa altına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Peki hangi altını almalısınız bu konu hakkında bilginiz var mı?

Daha ziyade ziynet olarak tercih edilen gremse altın hakkında bilgiler burada.

Gremse altın piyasada bir kaç farklı türde bilinmektedir.Gremse altına Gramise altın, 2.5luk altın
    da denilmektedir. Gremse altın ölçü olarak 10 adet çeyrek altının karşılığıdır.

Ayrıca güncel altın fiyatlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Gremse altın nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GRE (Graduate Record Examination)

GRE (Graduate Record Examination)

GRE Amerika'daki Yüksek Lisans Programlarının işletme dışındaki bölümlerine başvurmak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır. Sınav üç çoktan seçmeli bölüm (Sayısal, Analitik ve Sözel) ve ayrıca kompozisyon bölümünden oluşmaktadır: Sözel Sayısal 30 soru 28 soru 30 dk. 45 dk. Kompozisyon bölümünde iki soru sorulmaktadır. İlk soru bir konu üzerindeki yorumların sorulduğu 45...
  2. Hangi Burç Neden Aldatır?

Hangi Burç Neden Aldatır?

boğa erkeği neden aldatır boğa erkeği aldatırmı terazi kadını aldatırmı balık terazi kadını aldatır mı Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli. Boğa: Zor ayrılır. xxxüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarınızın sık sık...
  3. Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam Lütfen bu konuda bana yardım edin siz geçmişte ne hediye aldınız siz olsanız ne alırdınız? Sevgilime Ne Hediye Alsam hadi bekliyorum önerileri:)
  4. Altın fiyatları ne olacak ?

Altın fiyatları ne olacak ?

Bir miktar birikimimiz var ve ne yapsak bilemedik. Ben altından yanayım eşim dövizden. Acaba altın fiyatları ne olur bir bilgi ya da öngörünüz var mı ?
  5. sevgililer gününde ne alsam

sevgililer gününde ne alsam

Selam arkadaşlar benim bir süredir birlikte olduğum erkek arkadaşım var malum yakında sevgililer günü aslında ilk sevgililer gününü kutlucaz ama ben ona hem çok anlamlı hemde hoşuna gidebileceği birşeyler almak istiyorum lütfen bu konuda fikir verirmisiniz hediye mutlaka değişik alışıgelmişin dışında birşeyler olmalı

Sayfayı Paylaş