gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Grenadines'dan Cennet Gibi Resimler

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cennet gibi resimler [​IMG]

Grenadines'dan Cennet Gibi Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek gibi yağlıboya resimleri!

gerçek gibi yağlıboya resimleri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ülkemizde kuruyan cennetler üzülerek koydum bu resimleri

ülkemizde kuruyan cennetler üzülerek koydum bu resimleri

Konya’nın Akşehir İlçesi’nde bulunan Akşehir Gölü Yaklaşık 15 yıl önce 350 kilometrekarenin üzerinde alana sahipti. Akşehir Gölü’nün toplam alanı 30 kilometrekareye, en derin yeri ise 1 metreye kadar düştü.Konya bölgesi için önemli yere sahip olan gölün bazı kesimleri tarım alanı olarak kullanılıyor. -------------------------------------------------------------- İstanbul'un su...
  3. Hayal edilmiş cennet resimleri

Hayal edilmiş cennet resimleri

cennet resimleri cennet resmi cennetin resimleri çeşitleri cennetin resmi
  4. Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Cennetten kovulmuş bir melek gibi...

Eğer Tek kelimeyle anlatabilecek kadar hafif yaşasaydım aşkını,anlatabilirdim belkide bütün hisslerimi bir çırpıda ! Ama o kadar kolay değil işte ... Varlıgının mükemmelligini anlatmak ne kadar güzel ve zorsa Yoklugunu anlatmakta bir o kadar kan,elem ve göz yaşı dolu !.. Nasıl başlamıştı nasıl birden bire senle olmustum anlamamıstım bile...insanın kendisini birden bire mükemmel bir rüyada...
  5. Cennetten bir köşe Cide resimleri

Cennetten bir köşe Cide resimleri

cide resimleri cide resmi resmi sitesi cennetten görüntüler İtiraf ediyorumki bu bölüme yani özellikle Karadeniz bölgesindeki tanıtımlara konu açana kadar bu bölgenin cennet kadar güzel olduğunu bilmiyordum evet az çok yeşilini biliyordum duyuyordum ama resmen ben Karadenize aşık oldum diyebilirim inşallah ölmeden önce bu bölgeyi görmeyi Allah herkese ve tabiki banada nasip eder olmaz böyle...

Sayfayı Paylaş