gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Greyfurt suyu içerken dikkat !

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hamilelikte greyfurt suyu gebelikte greyfurt hamilelikte hamileyken suyu içilirmi hamilelik Hastalandığımız zaman C Vitamini takviyesi ve bir çok kişide zayıflamak için kullanıyor greyfurtu. bu meyveyi kullanırken dikkat edilmesi gereken bir şey var;
    greyfurt, içilen ilaçların karaciğerde parçalanıp atılmasını engelleyen dünyadaki tek meyve. böylece greyfurt ile birlikte ilaç alıyorsanız ve ilaca 1 hafta boyunca devam ederseniz tüm ilaçlar sanki bir kerede yutulmuş gibi vucutta duruyor. bu ilaçların türüne göre ölümler bile olabilmekte. sizlere de bu uyarmak bilgilendirmek istedim.

Lutfen ilaç kullanırken GREYFURT yemeyiniz veya suyunu icmeyiniz

Greyfurt suyu içerken dikkat ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  2. Ebru Destan - Su İçerim

Ebru Destan - Su İçerim

Artık korkularım yok inan bana Hazırım her türlü belaya unuttum gitti seni üzülür müyüm Hiç umrumda değil ki para Sakindir deseler de güvenme bana İnan herşeyi yapabilirim Kaç kez şans verilebilir ki bir insana İnan hakkından gelebilirim Yalanların yeminlerin ilgimi çekmiyor Düşünmem bir daha Bir daha asla yormam kalbimi Seni siler geçerim Hatırlamam üstüne bir su içerim Anladın mı daha bir...
  3. İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  4. Greyfurt suyu sizi öldürebilir

Greyfurt suyu sizi öldürebilir

hamilelikte greyfurt zararlımı İçerdiği vitaminler sayesinde en önemli meyveler arasında gösterilen greyfurtun, duyanları hayretler içinde bırakan bir zararı ortaya çıktı. Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Utku Çopur, greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığını ve ölümle sonuçlanabilecek yan etkiler ortaya çıkarttığını açıkladı. Bu nedenle ilaç kullanan...
  5. Karıncayı Su İçerken Gördünüzmü

Karıncayı Su İçerken Gördünüzmü

karınca Karıncalar dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip canlıladır ve her yeni doğan 40 insana karşılık 700 milyon karınca dünyaya gelir...Bir karıncayı su içerken görmemişsindir eminim şimdi sizinle karıncanın su içerken çekilen resmini paylaşmak istiyorum... Çiçeğin üzerindeki yağmur damlasından su içen bu kırmızı karıncanın fotoğrafını Macaristan'dan Andras Meszaros çekmiş. Bu müthiş...

Sayfayı Paylaş