Grey's Anatomy

Ce: Grey's Anatomy

Doktorlar dizisinin nereden (ç)alıntı olduğunu bu diziden görebiliyoruz. Grey's Anatomy dünyanın her yerinde en çok izlenen dizilerden biri. İnanılmaz bir rating'i var.

Bizim dizilerin çoğu yarışma programları gibi ordan burdan alıntı işte.

ewet doğrusun cnm ama bn doktorlarımı tercih ediyorum mecburen anladığım kadarıyla grey's anotomi smart kanllarında o da bizde yok uydu var ama onu da izlemeyi çok isterdim

Anladım canım, Grey's Anatomy 4 yıldır yayınlanan bir dizi, bunun ardından her ülkede doktorlar dizisi yapılmış neredeyse :) Ben bu diziyi oriijnal dilinde izliyorum. O da Digiturk veriyor. Dizi Max kanalında. Ama duyduğuma göre Türkiye'de bir kanalda Türkçe dublajla vermeye başlamışlar. Hangisinde bilemiyorum. Eğer fırsatın olursa mutlaka bak derim (tabi önce hangi kanalda öğrenmek gerek) , bambaşka bir dizi. (Ben normalde dizi izlemem yani düşün)

tavsiyen için çok teşekkürler canm öğrenirde yazarsan türkçe dublajlı olanı çok makbule geçer
emnm o çok çok daha güzeldir

ah canım ya bende seyretmiyorum yoksa seninle paylaşırdım.tüh üzülme amaaa :) yinede emeğine sağlık canım

ah canım ya bende seyretmiyorum yoksa seninle paylaşırdım.tüh üzülme amaaa :) yinede emeğine sağlık canım

Teşekkür ederim canım ya söylemen yeter gerçekten :)

İki bölümü kaçırdım ama dün akşamkini izleyebildim neyseki, umarım bir daha kaçırmam. Harika bir bölümdü gerçekten, dünyadan kopuyorum bu diziyi izlerken yaa :)

Cevap: Grey's Anatomy

4. sezon finalinde işler yoluna girdi denebilir, Meredith ve Shepherd tekrar bir araya geldiler, şef eşine geri dönebildi, Miranda evliliğini kurtarmaya karar verdi, şef George'un sınava tekrar girmesini kabul etti, bu konuda Meredith'in kızkardeşi George'a çok yardımcı oldu, herkes için bir toparlama ve rahatlama evresi oldu. 5. sezon henüz Digiturk'de yok, neler olacak bilemiyorum. 4. sezon harika bir sezon oldu gerçekten.

Geri