gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Gri Kurşuni Ayakkabılarrrr

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Şık hoş ve güzeller..kimine göre gri kimine göre kurşuni..şu bir gerçek ki kombine edilme açısından çok rahat bir renktir..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    önleri acık pek sevmem :S:S ve yaşıma göre değil zaten :)

Gri Kurşuni Ayakkabılarrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Kurşuni

Gülben Ergen - Kurşuni

Kerbelâ oldu yürek elden gidiyor mu? Sebebim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir hata deme sakın bize yakışıyor mu? Ecelim oldu bu can sensiz yaşıyor mu? Bir çekene sordum Dedim ki aşk rengini söyle Dedi ki alacalı Bazen de ebruli Bir içime sordum Dedim ki doğruyu söyle Dedi ki rengi gece Bu sevda kurşuni
  2. Göksel - Kurşuni Renkler

Göksel - Kurşuni Renkler

Bir sabah saçlarımı okşayıp da rüzgar İzlerini sürüp de gidecek beyaz beyaz Ve güneş aynaya baktığımda çizgilerden Yeni bir yüz gösterecek üzülerek biraz Yok olmaz erken daha Biraz geç kalın ne olur Hiç hazır değilim henüz Ne olur baharlarımı bırakın bir süre daha Tanıdık değil bana güz Yok olmaz dur Dur gidemezsin Gözlerimin rengi dur Bulutlara dönemezsin Yok alamazsın Beni deli zaman Ömrüme...
  3. Sezen Aksu - Kurşuni renkler

Sezen Aksu - Kurşuni renkler

Bir sabah saçlarımı okşayıp da rüzgar İzlerini sürüp de gidecek beyaz beyaz Ve güneş aynaya baktığımda çizgilerden Yeni bir yüz gösterecek üzülerek biraz Yok olmaz erken daha Biraz geç kalın ne olur Hiç hazır değilim henüz Ne olur baharlarımı bırakın bir süre daha Tanıdık değil bana güz Yok olmaz dur Dur gidemezsin Gözlerimin rengi dur Bulutlara dönemezsin Yok alamazsın Beni deli zaman Ömrüme...
  4. Gri...(:

Gri...(:

Gri için ''yeni siyah'' diyor modacılar. Yani bu ültimatomdan sonra etrafa dumanlı gözlerle bakacağız. Şimdiden hazır olun!
  5. Flormar Kurşuni Gri Oje

Flormar Kurşuni Gri Oje

flormar oje flormar, oje, kurşuni gri, yeni trend, tırnaklarda moda, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Flormar kaliteli bir Türk kozmetik firması olup,özellikle arap ülkelerinde ülkemizde görmediği değeri fazlasıyla görmektedir.Hatta bir tv programında izlediğim kadarıyla arap kadınları yabancı markalar ziyade Türk kozmetik firmalarına rağbet...

Sayfayı Paylaş