gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gribe çare

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

offf çok kötüyüm fena grip oldum evde küçük bebeğim var onada geçecek diye çok korkuyorum üstelik bebeğimi emziriyorum çok acil gribe iyi gelen bitkisel çözüm önerisi olan varmı acaba hapşuuuuuuu

gribe çare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. =Gripin=

=Gripin=

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz
  2. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  3. alternatif çareler

alternatif çareler

Alternatif çarelerden bir demet...Umarım faydalı olur...Bu yöntemleri uygulamak hem kolay,hem doğal.O yüzden gönül rahatlığıyla uygulanabiliyor..:) BAŞ AĞRISI: Kanadalı bilim adamları acı kırmızı çarliston biberin veya kırmızı biberin ağrıya karşı doğal bir çare olduğunu ortaya çıkardılar. Bibere keskin acılığı veren etkili madde capsaicin, ağrıya, sancıya karşı hassasiyeti de azaltıyor....
  4. Kelliğe çare.

Kelliğe çare.

Bazen böyle tatlı tesadüflerde olabiliyor değil mi melekler bakın icada :D neye niyet neye kısmet.. Stres için geliştirildi kelliğe umut oldu Salk Enstitüsü'nde bilim adamları stresin mide ve bağırsaklara etkisini araştırdıkları sırada, farelerin kıllarının döküldüğünü belirledi. Buna karşın geliştirilen bir maddeyi kullanınca tüylerin yeniden çıktığı belirlendi. Strese karşı bir maddeyi...

Sayfayı Paylaş