gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?
Melekler, herkes farklı bir tarif veriyor. Gribe karşı en etkili karışım hangisi, çok fena hasta oluyorum ve şimdiden önlemimi alayım bari :S

Soğuk kış aylarında Gripten korunmak için bir çok yola başvururuz bu yüntemlerden en etkilisi Limon ve baldır.Kışın en çok karşılaşılan hastalıkların başında grip gelir. Bazen kolay atlatılabilecek hastalıkları doğal yollarla çözmek insan sağlığı için daha yararlı olabiliyor. İşte limon ve bal grip için mucizevî bir ilaç gibi. Turunçgiller ailesine mensup limon, iyi bir C vitamini deposudur.

Bunun yanında A, B1, B2 ve B3 vitaminlerini de bol miktarda barındırır. Bir limonun suyuyla bir tatlı kaşığı balı bir bardak ılık suyla karıştırıp içince özellikle soğuk algınlığıyla gelen hastalıklara iyi geliyor.

grip olmamak için elimden geleni yapıyorum titanımm..sürekli c vitamini alıyorum şükür şiddetli gripolmadım daha inş da olmam:)

Bende surekli bunu yapip icerim kendimi kotu hissettigimde. Helede yatmadan once icip yatarsam ooff sabaha bisey kalmiyo ama cok terletiyo:)

Geri