gebe
  1. lale ahu

lale ahu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ?

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında lale ahu tarafından paylaşıldı.

bugün grip olmuşum arkadaşlar.bebeğimi emziriyorum acaba ona geçermi?endişelendim çok...

Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben geçen gün kendimi tuttamadım ve dondurma yedim boğazım biraz şişti o günden beridir bebeğiminde uykuları bölündü huzursuz onu da mı etkiledi acaba :(
  2. ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi?

ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi?

ben cok ishal olmusum ya midem de bulaniyor.sutumden ogluma gecer mi cok korkuyorum napicam:(( mikrobik olmasindan korkuyorum..önerısı olan varmı?
  3. grip oldum bebeğim etkilenirmi

grip oldum bebeğim etkilenirmi

Grip oldum ve hiç ilaç içmiyorum, doktorumu da aramadım ama ağırlaşacak gibi hissediyorum, acaba grip bebeğimi etkilermi? 5 aylık gebeyim :(
  4. Gebelik Döneminde Grip Bebeğe Zarar Verir mi?

Gebelik Döneminde Grip Bebeğe Zarar Verir mi?

gebelikte grip, gebelik döneminde gripin zararları, hamilelik döneminde grip Sevgili melekler, kışın en çok görülen hastalığı olan grip, acaba gebelik döneminde bebeğe zarar verir mi? Pek çok insanın hayatını olumsuz yönde etkileyen grip, doğmamış bebeğin hayatını da tehlikeye sokabilir. Bağışıklık sistemini baskılayan grip, gebelerde normalden daha ağır ve uzun seyreder. Bu konudaki tüm...
  5. GEBELİKTE GÖRÜLEN DİYABET BEBEĞE GEÇER Mİ?

GEBELİKTE GÖRÜLEN DİYABET BEBEĞE GEÇER Mİ?

diyabet hastasıyım bebeğime geçermi,hamile ve diyabetim bebeğime geçermi,gebelikte diyabet bebeğe geçermi,hamilelikte diyabetin bebeğe zararı varmı,hamilelikte diyabet hakkında bilgiler Gebelikten önce diyabet ile alakalı bir sorunu olmayan anne adaylarında gebelik sürecinde meydana gelen bir rahatsızlıktır. Gebelik döneminde anne adayının şeker metabolizmasındaki farklılıklardan dolayı...

Sayfayı Paylaş