gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

grip olmak

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada grip oldugunuzu veya evde bir yakininizin grip oldugunu görmek, bu günlerde bir borcunuzdan do-layi bir alacaklinin evinizin kapisini çalacagina, sizi zor bir du-rumda birakacagina delalet eder.

grip olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. =Gripin=

=Gripin=

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz
  2. Grip Aşısı: Olmak yada olmamak...

Grip Aşısı: Olmak yada olmamak...

fluarix yan etkileri fluarix grip aşısı fluarıx Grip Aşısı: Olmak veya olmamak! Grip- pek de zararsız değil! Grip, özellikle kış aylarında önemli sıkıntılara yol açabilir. Bir çok kişi, pek çok gününü, gribin yol açtığı rahatsızlıklarla sürünerek geçirmek, kimileri işinden uzaklaşıp yatağa bağlanmak zorunda kalır. Kimilerinde ise çok daha ciddi durumlara, süre giden hastalıklarda...
  3. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  4. Hamielikte grip aşısı olmak

Hamielikte grip aşısı olmak

Hamilelikte gırış aşısı olmak doğrumu kızlar bende aşı olmak istiyorum. Önceki nezlemi gribimi atlattım da güvenle aşı olabilir miyim bebeğime bişey olmaz değil mi ?
  5. gribe çare

gribe çare

offf çok kötüyüm fena grip oldum evde küçük bebeğim var onada geçecek diye çok korkuyorum üstelik bebeğimi emziriyorum çok acil gribe iyi gelen bitkisel çözüm önerisi olan varmı acaba hapşuuuuuuu

Sayfayı Paylaş