gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gripin - Dalgalandım Da Duruldum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyipte sinene sarsan beni
    Bir gün öldüreceksin
    En sonunda sen beni

Dalgalandım da duruldum
    Koştum ardından yoruldum
    Binlerce güzel sevdim de
    En son sana vuruldum

Yaktın yaktın kül ettin erittin beni
    Mecnuna dönderdin mahvettin beni
    Aşık gibi sevmesen
    Kardeş gibi sev beni

Dalgalandım da duruldum
    Koştum ardından yoruldum
    Binlerce güzel sevdim de
    En son sana vuruldum

Gripin - Dalgalandım Da Duruldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. =Gripin=

=Gripin=

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz
  2. Dana

Dana

Bakınız; Sığır.Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Dana sağlıklı ve güçlü...
  3. Dama

Dama

Rüyada dama oynadiginizi görmek, bu günlerde yerinizi baska bir yerle degisecegine isarettir. Damada yenildiginizi görmek, ücret veya kazancinizin azalacagina; sizin yendiginizi görmeniz ise artacagina isarettir. Rüyada dama oynamak, batil seylerle ugrasmaya delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre: Rüyada dama oynamak, günlerini bos ye-re harcamaya, hayale dalmaya, ticarette zarara, serefte...
  4. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  5. gebelikte grip ya da soğuk algınlığı

gebelikte grip ya da soğuk algınlığı

21 haftalık hamileyim.fena halde grip oldum.ne yapmalyım ya.. ıhlamur içtim ama o da zararlıymış sanırım çocuğa.tarhana çorbası içtim daha yeni midem ekşidi. ayy tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen..:(

Sayfayı Paylaş