gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gripin - Karışmasın Kimseler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ah dayan bırak yollar girsin aramıza
    söz sana
    başka bir ten giremez koynuma
    geçer zaman durmaz akar kör kuyuya
    ben beklerim
    yenik düşmem ucuz oyunlara
    dayan...üzülme...
    sen meleğim
    hiç durmadan ağlardın niye?
    gitme demedim
    bağlanmaktan korkarsın diye
    can yeleğim
    karışmasın kimseler bize
    Gör beni
    Körelmesin kalbin uzaklarda
    Hiç düşünme
    Mühür vurdum dudaklarıma
    Karışmasın, konuşmasın,
    Dokunmasın kimseler bize
    gel artık vakit geldi
    canıma yetti özledim çok

Gripin - Karışmasın Kimseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. =Gripin=

=Gripin=

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz
  2. Grip Aşısı Kimlere Gerekli?

Grip Aşısı Kimlere Gerekli?

Grip Aşısı Kimlere Gerekli? Yavaş yavaş yaz sıcaklarını geride bıraktığımız şu günlerde, sonbahar ve kış mevsiminin zorlukları da aklımıza geliyor. Kuşkusuz grip de, bu sevimsiz kış misafirlerinden biri. ‘ Alt tarafı basit bir grip ‘ deyip te geçemiyoruz, bazen erişkinleri bile süründürüyor, dünya çapında salgınlar yapıyor. Elbette; anne babalar bir de çocuklarını düşünüp endişeleniyorlar,...
  3. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  4. Kimler Grip Aşısı Yaptırmalı?

Kimler Grip Aşısı Yaptırmalı?

Kış aylarının en yaygın hastalığı olan gribal enfeksyonlara karşı koruyucu amacı ile yaptıralan grip aşısı hakkında sizlere merak etitğiniz bilgileri sizler için aktarıyoruz. Grip aşısı kimler olmalı? Kimlere grip aşısı yaptırabilir gibi soruların yanıtlarını Bayındır Söğütözü Hastanesi'nden Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Aslı Karademir yanıtlıyor. Bayındır Söğütözü Hastanesi'nden...
  5. Grip aşısı ne zaman yapılır?

Grip aşısı ne zaman yapılır?

Grip; burunda akıntı, tıkanma, yüksek ateş, öksürük, ağrı, kırıklık ve yorgunlukla seyreden viral bir hastalıktır. Basit bir nezleden farkı semptomlarının çok daha şiddetli olması, çocuklarda, yaşlılarda ve kronik hastalık gibi nedenlerle vücut direnci düşük olan kişilerde hastanede yatmayı gerektirecek kadar şiddetlenebilmesidir. Hatta zamanında tedavi edilmediğinde, zatürre gibi başka...

Sayfayı Paylaş