gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

GriPin-Sensiz Istanbula Düşmanım..(resimli)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi
    İçimden çıktım bugün, içimle konuştum

Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi
    Gördüm kendimi gördüm
    Kırıldı ayna paramparça
    Paramparça ne varsa kadınım

Ne olur, gel, gel, gel, gel

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: GriPin-Sensiz Istanbula Düşmanım..(resimli)
    süperr emeğine sağlıkkkohyandan

GriPin-Sensiz Istanbula Düşmanım..(resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gripin & Emre Aydın - Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Gripin & Emre Aydın - Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün, içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça Paramparça ne varsa kadınım Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur, gel, gel, gel, gel Ben sensiz istanbul'a düşmanım. Kestiğim ümitlerden yelkenler...
  2. Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi. İçimi döktüm bugün yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça paramparça Ne varsa kadınım yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur gel gel gel gel ben sensiz istanbul'a düşmanım Kestiğim ümitlerden yelkenler yapıtım...
  3. Sensiz İstanbula Düşmanım - Gripin

Sensiz İstanbula Düşmanım - Gripin

G#m F# E Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi G#m F# E İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum G#m F# E Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi G#m F# E İçinden çıktım bugün, içimle konuştum E � F# E - F# E Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi E � F# E F# E F# Gördüm kendimi gördüm kırıldı ayna G#m...
  4. Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

Gripin - Sensiz İstanbuL`a Düşmanım (akor)

sensiz istanbula düşmanım tab ben sensiz istanbula düşmanım akor gripin akor G#m F# E Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi G#m F# E İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum G#m F# E Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi G#m F# E İçinden çıktım bugün, içimle konuştum E � F# E - F# E Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi E � F# E F# E F# Gördüm kendimi gördüm kırıldı ayna G#m F# E Paramparça...
  5. Gripin - İstanbul'a Düşmanım

Gripin - İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi İçimi döktüm bugün, yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün, içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çoçuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça Paramparça ne varsa kadınım Yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur, gel, gel, gel, gel Ben sensiz istanbul'a düşmanım. Kestiğim ümitlerden...

Sayfayı Paylaş