gebe
  1. Pelin

Pelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

=Gripin=

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında Pelin tarafından paylaşıldı.

Albümünde süper parçalar var eminim çok seveceksiniz

sugar_kiz bunu beğendi.
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: =Gripin=
    gripin iyidir dinleyin arada:)

3. kisiselbirintihar

kisiselbirintihar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Severim ben de kendilerini =)

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aman pek dinlemem bole şeyleri ver bana sezeni onuru ahmeti gerekmez gerisi hahahahay

=Gripin= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gripin

Gripin

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 768x576 px Ve Boyutu 97KB.
  2. gripten kurtulun

gripten kurtulun

gripten kurtulun taze soğanı soyun soğanın üstünü daire şeklinde kesin üstünü oyduğunuz soğanın çukuruna bir kaşık şeker atıp 1 gün bekleyin bekledikten sonra soğanın içinin sulandığını göreceksiniz. Kaşıkla suyunu için.Güzel test. Hastalığınızın geçtiğini göreceksiniz.(grip algınlığı ve öksürük)
  3. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  4. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........
  5. gribe çare

gribe çare

offf çok kötüyüm fena grip oldum evde küçük bebeğim var onada geçecek diye çok korkuyorum üstelik bebeğimi emziriyorum çok acil gribe iyi gelen bitkisel çözüm önerisi olan varmı acaba hapşuuuuuuu

Sayfayı Paylaş