gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

gripmiyiz? veremmiyiz?

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Farkındamısınız bilmiyorum, gripli insanlara sanki veremli gibi muamale ediliyor. Şahsen kendimde aksıran öksürenin yanında durmamaya çalışıyorum..:hasta:
    Ama kardeşim bazıları abartıyor. resmen kaçıyorlar:n028:
    5 yıldır yatalak olan halamın kocası geçen fenalaşmış. Ambulans çağrılmış eve.
    Gelen doktorun teşhisi ne biliyormusunuz "domuz gribi":piha:

sadace güldüm. kolay kolay insanlarla görüşmeyen, sadece bir odada hayatını sürdürmeye çalışan eniştem cam açık olunca biraz üşütmüştü aslında...

Şuan nasılmı? Malesef kaybettik. Acaba doktorlar doğrumu söyledi bilmem.
    Ama zaten yaşamaz fazla demişti kendi doktoru..

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

öncelikle başınız saolsun Allah rahmet eylesin.bana kalırsa domuz gribi diye birşey yok,nedir ya biara kuş gribi biara kene,şimdi de bu.her 5dk da 2 kalp hastası ölüyormuş,onları neden göstermiyorlar da domuz gribi diye bas bas bağırıyo televizyonlar anlamıyorum. daha önceden bi rahatsızlığı olan insanlarımız,akciğer sorunu olanlar vs,grip oldukları zaman geç atlatıyorlar ve iyide bakılmadığı takdirde nefes darlığından vefat ediyorlar bana kalırsa.ki bi haberde okumuştum gene zaten daha önceden de rahatsız olan bir kişi grip olmuş ve diğer rahatsızlığından da dolayı sanırım atlatamamış ve vefat etmiş,haberler diyor domuz gribi diye.oysa zaten başka bir rahatsızlığı varmış.ayrıca gene bi başka haberde ölen kişinin ailesi domuz gribi değildi derken doktorlar domuz gribinden öldü diyolar.aşı olayı zaten ayrı bi olay.Allah sonumuzu hayır etsin diyorum,eğer varsa da böle bişey ne diyim Allah korusun....

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aslında bizim insanlarımızın kendileri,ni gene bir çukura gene bir karanlığa atış öyküsü bü seneki öykümüz domuz gribi biz alıştık nasılsa bunuda yeriz biz osmanlıyı içten çökerttiler sıra bizde yavaş yavaşş çöküyoruz ama biz türküz türk çökmez çöktürür .......................

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Oncelikle basiniz sagolsun...Allah geride kalanlara sabir versin.Domuz gribi oldugundan eminler mi,yoksa moda hastalik diye herseyi bu hastaliga mi yukluyorlar cozemedim dogrusu.

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Sırf Medyanın işleri bunlar.
    Ölen herkes Domuz gribi onlara göre.

Sayfayı Paylaş