gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Grup 84 - Affet - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

İntro: Bb5 A5 G5 A5 G5 F5
    Dm
    Yine kapalı tüm kapılar
    Dm Bb Dm
    Sor beni en uzak meyhaneye
    Bb Dm
    Sor da al cevabı var mıymış başkası
    Bb Dm
    Sahibi olsun yüreğimin
    Bb Dm
    Hatam var elbet, ama asla
    Bb Dm
    Büyük aşk ezdirmez kendini, ezilmez
    Dm Bb Dm D5 E5 F5 G5
    Affet ne olur bu saf deli yüreğimi
    Dm Bb Dm D5 E5 F5 G5
    Ağla ağla ki sula bırak bedenimi
    Bb Dm
    Olmadım ki senden başkasıyla asla
    Bb Dm
    Kastın mı var söyle bu cana
    Bb Dm
    Olmadı mı kalamadın mı yanımda
    Bb Dm
    Sensiz bir hiçmişim ben aslında
    Bb Dm
    Hadi gel gel kurtar acımdan
    Bb Dm
    Sıcaklığın hep benimle yanımda

Grup 84 - Affet - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Belki Birgün

Grup 84 - Belki Birgün

sevmeyi bir yana bırak aşık olmayı sen oyun sandın kaç gündür uykusuzum haberin var mı .? yok.! benim gibi kaç kişi girdi de hayatına beni beğenmez oldun yoksa yaşın mı büyüdü kadın mı oldun .? belkise birgün gelir herkes dengini bulur sanada senin gibi güzel temiz biri aşık olur yine olmadı tutunamadık birbirimize ne oldu hadi söyle haytallerimize yok.! her kavgamız senin planların senin...
  2. Grup 84 resimleri

Grup 84 resimleri

grup 84 resimleri grup 84 üyelerinin isimleri isimleri üyeleri üyeleri
  3. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  4. Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

b—10s-11s-10s----4/6–86868---------------------------------- g--------------------------9-7---------7/9-10910910-7------- d------------------------------10-8-7-----------------7-8-7- a----------------------------------------------------------- E------------------------------------------------------------ b------------------------------------------------------------...
  5. kara gözlüm - grup 84

kara gözlüm - grup 84

grup 84 kara gözlüm akor melişlerim ben bu sarkıyı cok severım calmayıda cok severim umarım sizlerde seversiniz (= AaaAAaAAAAaa (intro) e|------------------------------| B|------1----1-----1-----0------| G|-----2----2-----2-----2--2----| D|----2----2-----0-----0----0---| A|---0--------------------------| E|-------3-----2-----1----------| Kara Göözlüm Beni Niye Terkettin...

Sayfayı Paylaş