gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup 84 - Neyin Var?

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yudum yudum içtiğim göz yaşım akarken gönlüne, sevdiğimi giç görmedin;söyleyemedim. yanımda olmadığın her anda üşüten yalnızlığın,
    kar yağdırır her yere dindiremedin...

neyin var,hislerim aynı dün gibi,
    benim dünüm var yarınım var zehir gibi...

kalbimin mührünü açan tek anahtar,
    ne olur sen de terk etme, gitme,
    kalbimin mührünü açan tek kadın var,
    ne olur sen de terk etme, gitme...

her sabah uyandığımda daha iyi anlıyorum,
    gökyüzü neden siyah, neden dertli,
    güneş bile fayda etmez içimdeki karanlığa,
    benim güneşim sendin bebek yüzlüm

Grup 84 - Neyin Var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Sabah Olsun

Grup 84 - Sabah Olsun

saygısız yürütemezdik başarqamazdık biz bu aşka köle olduk söylenenler unutulmaz yenilip yutulmaz yanamadan kül olduk sevdiğim herkes "ayrıl" diyor kimse onu bilmiyor içimde senle yarışır o korktuğum her zaman yanında olmadan beni rahatlatabilen o sabah olsun tanrım ne olur uyandır beni benim aşkıma göre duy beni dibine vurdum aşkın suretin boş şişelerde tiryaki oldum artık bu derde
  2. Grup 84 resimleri

Grup 84 resimleri

grup 84 resimleri grup 84 üyelerinin isimleri isimleri üyeleri üyeleri
  3. Grup 84 - Affet (akor)

Grup 84 - Affet (akor)

grup 84 affet akor affet akor Dm Bb Dm Off yine kapalı tüm kapılar Dm Bb Dm Sor beni en uzak meyhaneye Bb Dm Sorda al cevabı varmıymış başkası Bb Dm Sahibi olsun yüreciğimin Bb Dm Hatam var elbet ama asla büyük aşk Bb Dm Ezdirmez kendini ezilmez Dm Bb Dm } Affet ne olur bu saf deli...
  4. Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1)

yüzün varmı akor yüzün var mı tab am f e am f e ben oyuncak değilim ben kırılgan biriyim am f e neden beni bulur hep bu ayrılıklar dm f e ben de bir gün gülecek miyim am f e am f e ben huzursuz biriyim ben sulu gözün tekiyim am f e neden sana düşer hep bu ayrılıklar dm...
  5. kara gözlüm - grup 84

kara gözlüm - grup 84

grup 84 kara gözlüm akor melişlerim ben bu sarkıyı cok severım calmayıda cok severim umarım sizlerde seversiniz (= AaaAAaAAAAaa (intro) e|------------------------------| B|------1----1-----1-----0------| G|-----2----2-----2-----2--2----| D|----2----2-----0-----0----0---| A|---0--------------------------| E|-------3-----2-----1----------| Kara Göözlüm Beni Niye Terkettin...

Sayfayı Paylaş