gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup 84 - Ölurum Hasretinle

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gördünmü bak bizden öteside varmis yasananlarin hepsi meger birer yalanmis kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha kaderimde budami vardi sedigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle geceler uykusuz gecer oldu ömrumde anilar birer birer batirir hanceri kalbime kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle

Grup 84 - Ölurum Hasretinle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - ÖLürüm HasretinLe (akor)

Grup 84 - ÖLürüm HasretinLe (akor)

Am G F Em Gördün mü bak, bizden ötesi de varmış Am G F Em Yaşananların hepsi meğer birer yalanmış Am G Kaderimde bu da mı vardı F G Sevdiğimi başkalarıyla Em F Göreceksem eğer kör olsun bu gözler G F Em Görmeyeyim bir daha Am G F G Yar ellerin...
  2. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 2)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 2)

BU ARPEJLE BİRLİKTE.... I------------------------------------------------------------------ I------------------------------------------------------------------ I---------7--------------7--------------7--------------7----------- I-------9---9---9------9---9---9------9---9---9------9---9---9----- I-----7-------7------7-------7------8-------8------7-------7-------...
  3. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 3)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 3)

ölürüm hasretinle akor gördünmü bak akor gördün mü bak gördün mü bizden öteside varmış gördünmü bizden öteside varmış ıntro:Em-F-Em-F-Em-G-F-Em-F-Em-F-G-Am Am G F Em gördünmü bak bizden öteside varmış Am G F Em yaşananların hepsi meğer birer yalanmış ( Am G F G tekrar(kaderimde budamı vardı sevdiğimi...
  4. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 4)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 4)

Am G F Em gördüm mü bak bizden ötesi de varmış, Am G F Em yaşananların hepsi meğer birer yalanmış, C5 B5 A5 G5 kaderimde bu da mı vardı sevdiğimi başkalarıyla, B5 A5 G F Em göreceksem eğer kör olsun bu gözler görmeyeyim bir daha E5/F5/G5/Am G...
  5. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 5)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 5)

intro:Am Em F G -Em- Am G F Em - Em F Em F Em... Am G F Em Gördün mü bak bizden ötesi de varmış Am G F Em Yaşananların hepsi meğer birer yalanmış Am G Kaderimde buda mı vardı F G Em Sevdiğimi başkalarıyla göreceksem eğer F G F Em Kör olsun bu gözler görmeyeyim bir...

Sayfayı Paylaş