gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Grup 84 - Rol Yapma - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

giriş:F-Am-Dm-G-Bb-Dm-A
    Am C Dm G Bb Dm A
    Bulamadin galiba kimse sevmedi seni sevmeyi benim kadar
    Am C Dm G Bb Dm A
    Ne oldu neden sustun yoksa yanlizmisin sende benim kadar

F-Am-Dm-G-Bb-Dm-A
    Aaaa..... ....... .......

Am C Dm G Bb Dm A
    Kaybeden senmisin seni sevebilecek tek aptal benmiyim
    Am C Dm G Bb Dm A
    Aaaahh ne oldu cevabin yok cektigin acilara karsi bedelmiyim

Am Dm A Dm A Dm A Dm
    Rol yapma yalnizsin….. rol yapma farksizsin…..

A Dm A Dm
    Sözünü tut hadi götür beniiii
    A Dm A Dm
    İlacimi ver bana ucur beniiii

A Dm A dm

Grup 84 - Rol Yapma - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Belki Birgün

Grup 84 - Belki Birgün

sevmeyi bir yana bırak aşık olmayı sen oyun sandın kaç gündür uykusuzum haberin var mı .? yok.! benim gibi kaç kişi girdi de hayatına beni beğenmez oldun yoksa yaşın mı büyüdü kadın mı oldun .? belkise birgün gelir herkes dengini bulur sanada senin gibi güzel temiz biri aşık olur yine olmadı tutunamadık birbirimize ne oldu hadi söyle haytallerimize yok.! her kavgamız senin planların senin...
  2. Grup 84 resimleri

Grup 84 resimleri

grup 84 resimleri grup 84 üyelerinin isimleri isimleri üyeleri üyeleri
  3. Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Intro E|--------------------------------------------- B|--------------------------------------------- G|--------------------------------------------- D|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- A|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- E|-10/12-12/6-6-6-6-6-6-6-6-5-3-3-3-3---------- E|--------------------------------------------- B|---------------------------------------------...
  4. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  5. kara gözlüm - grup 84

kara gözlüm - grup 84

grup 84 kara gözlüm akor melişlerim ben bu sarkıyı cok severım calmayıda cok severim umarım sizlerde seversiniz (= AaaAAaAAAAaa (intro) e|------------------------------| B|------1----1-----1-----0------| G|-----2----2-----2-----2--2----| D|----2----2-----0-----0----0---| A|---0--------------------------| E|-------3-----2-----1----------| Kara Göözlüm Beni Niye Terkettin...

Sayfayı Paylaş