gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Grup 84 - Son Mektup - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am G F Am bırakmaz yakamı hiç bir aşk
    Am G F G
    sonunda ne oldu bizee bak
    F
    ayrılmak için çok erken
    G F Em G
    yarım kalacak sewdalaaaaaaaar
    Am G F Am
    ayrılmak için çok erken
    Am G F G
    can dayanırmı buna derken
    F
    başım koyduğum kucak derde
    G Em G
    salıp kurtul beni derde... aaaaaaaa
    Am G F Am
    bendenden koptum bir pare
    Am G F G
    elinde taş olacak bak
    F
    yanındayken ben bi çare
    G F Em G
    yaşnamaz olmuş sewdalaaaaaaaaaar
    Am G F Am
    saatler durmuş gözümde
    AM G F G
    zaman yara çok derinde
    F
    ellerim buz gibi oldu bak
    G F Em G
    ateş teninde nafile aaaaaaaaa
    Am G
    hasretlik çekilmiyor
    F
    bu soğuk gecelerde
    Em
    sensiz hiç yaşamadımki
    Am
    bu köhne boş şehirde
    Am G
    ah bi bilsen sewdiğim
    F
    bu sana son mektuBum
    Em
    ister at ister ister oku
    Am
    ben yine sana mecburum!!!!

Grup 84 - Son Mektup - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Ölurum Hasretinle

Grup 84 - Ölurum Hasretinle

gördünmü bak bizden öteside varmis yasananlarin hepsi meger birer yalanmis kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha kaderimde budami vardi sedigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle yaaar ellerin nerde ya...
  2. Grup 84 - Masum Değiliz

Grup 84 - Masum Değiliz

kan ter içinde uykularından uyanıyorsa eğer her gece yanlızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa koynunda olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık her şeye anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan kalbini bir mrktup gibi buruşturup fırlatılmış kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan içindeki çocuğa sarıl sana insanı anlatır eller günahkar diller günahkar bir çağ...
  3. Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Intro E|--------------------------------------------- B|--------------------------------------------- G|--------------------------------------------- D|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- A|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- E|-10/12-12/6-6-6-6-6-6-6-6-5-3-3-3-3---------- E|--------------------------------------------- B|---------------------------------------------...
  4. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  5. Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

b—10s-11s-10s----4/6–86868---------------------------------- g--------------------------9-7---------7/9-10910910-7------- d------------------------------10-8-7-----------------7-8-7- a----------------------------------------------------------- E------------------------------------------------------------ b------------------------------------------------------------...

Sayfayı Paylaş