gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yüzün varmı akor yüzün var mı tab am f e am f e
    ben oyuncak değilim ben kırılgan biriyim
    am f e
    neden beni bulur hep bu ayrılıklar
    dm f e
    ben de bir gün gülecek miyim

am f e am f e
    ben huzursuz biriyim ben sulu gözün tekiyim
    am f e
    neden sana düşer hep bu ayrılıklar
    dm f e
    yoksa bir gün dönecek misin
    dm e f e
    yalansın sende diğerleri gibi ağır yalan

am g dm f e
    geri dönmeye yüzün var mı bu kadar kolay mı
    am g dm f e
    geçmişe dönüp ağlasan bu adam buna kanar mı
    am g dm f e
    dönmeye yüzün var mı bu kadar kolay mı
    am g dm f e
    sarılıp ağlasan bu adam buna kanar mı

Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Neyin Var?

Grup 84 - Neyin Var?

yudum yudum içtiğim göz yaşım akarken gönlüne, sevdiğimi giç görmedin;söyleyemedim. yanımda olmadığın her anda üşüten yalnızlığın, kar yağdırır her yere dindiremedin... neyin var,hislerim aynı dün gibi, benim dünüm var yarınım var zehir gibi... kalbimin mührünü açan tek anahtar, ne olur sen de terk etme, gitme, kalbimin mührünü açan tek kadın var, ne olur sen de terk etme, gitme... her...
  2. Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Intro E|--------------------------------------------- B|--------------------------------------------- G|--------------------------------------------- D|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- A|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- E|-10/12-12/6-6-6-6-6-6-6-6-5-3-3-3-3---------- E|--------------------------------------------- B|---------------------------------------------...
  3. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  4. Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

b—10s-11s-10s----4/6–86868---------------------------------- g--------------------------9-7---------7/9-10910910-7------- d------------------------------10-8-7-----------------7-8-7- a----------------------------------------------------------- E------------------------------------------------------------ b------------------------------------------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

C C Am Am e---------------------------------------------|------------------------------------- B--------1---------0-------------1--------0---|------------1-------1-----------1----- G-----------0-----------------------0---------|---------2------2-----------2------2--...

Sayfayı Paylaş