gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Anılar - Görmez Olsun

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

dönmez olsun dönmez olsun sensiz bu dünya dönmez olsun sönmez olsun sönmez olsun
    içimdeki ateş sönmez olsun

bu şarkı bizim olsun
    aşkımız sonsuz olsun
    gönlümün pınarında adın ceylanım olsun

görmez olsun görmez olsun
    sensiz bu gözlerim görmez olsun
    sevmez olsun sevmez olsun
    kalbim başkasını sevmez olsun

bu şarkı bizim olsun
    aşkımız sonsuz olsun

geçmez olsun geçmez olsun
    sensiz bu ömrüm geçmez olsun
    gelmez olsun gelmez olsun
    ayrılık bize gelmez olsun

bu şarkı bizim olsun
    aşkımız sonsuz olsun

Grup Anılar - Görmez Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Olta

Grup Hepsi - Olta

Hersey çok çabuk oluyor Dur kalk dur kalk hep çabuk oluyor Insanlar kal...kala kala Balik balik bak takildin oltaya Ahh canin aciyor. Ohh her sey çok çabuk oluyor Dur kalk dur kalk hep çabuk oluyor Insanlar kal...kala kala Balik balik bak takildin oltaya Ahh canin aciyor. Yetti yahu ölmek daha mi zor Iki yaka düsman birlesmiyor Samanini buldum seyran nerde Davulun sesi tam dibimde. Yetti...
  2. Grup Anılar - Yerine Sevemem

Grup Anılar - Yerine Sevemem

Yağmur yağar bu şehirde,yalnız ben ıslanırım Karanlıklar çöker yine,gece gündüz hep ağlarım Yoksun sen bu aşkta, gönlüm düşmüş bir dara (2x) Çıkmazların sokağında yalnızlığı paylaşırım Yerine sevemem,seni terk edemem Ne olur al beni,ben sensiz gülemem Yerine sevemem,seni terk edemem Ne olur al beni ben sensiz gülemem Varlığın bana yetmiyorken Yokluğunla avunamam Çeker giderim bu şehirden...
  3. Grup Anılar - Tarifi Yok

Grup Anılar - Tarifi Yok

Bakislar Cok Cilgin Dudakalr Cok Kizgin Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok Sen Bana Yasak Ama Ben Sana Tutsak Uzaksin Cok Uzak Acinin Tarifi Yok Uzaksin Cok Uzak Anilarin Tarifi Yok Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzeleriyle GÖmsÜnler Birak GÜzelim Orda Kalayim Bunu Bana Cok GÖrmesinler Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzeleriyle GÖmsÜnler Birak...
  4. Grup 84 - Sabah Olsun

Grup 84 - Sabah Olsun

saygısız yürütemezdik başarqamazdık biz bu aşka köle olduk söylenenler unutulmaz yenilip yutulmaz yanamadan kül olduk sevdiğim herkes "ayrıl" diyor kimse onu bilmiyor içimde senle yarışır o korktuğum her zaman yanında olmadan beni rahatlatabilen o sabah olsun tanrım ne olur uyandır beni benim aşkıma göre duy beni dibine vurdum aşkın suretin boş şişelerde tiryaki oldum artık bu derde
  5. Grup 84 - Sabah Olsun - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Sabah Olsun - AKOR (versiyon 1)

Am F Am Saygısız yürütemezdik başaramazdık F Am Biz bu aşka köle olduk F Am Söylenenler unutulmaz yenilip yutulmaz F Am yanamadan kül olduk F sevdiğim herkes ayrıl diyor Am kimse onu bilmiyor F Am içimde sönmeyen ışık o F korktuğım her...

Sayfayı Paylaş