gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Anılar - Tarifi Yok

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakislar Cok Cilgin Dudakalr Cok Kizgin Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok Durusu Cok Capkin Saclarin Tarifi Yok

Sen Bana Yasak Ama Ben Sana Tutsak
    Uzaksin Cok Uzak Acinin Tarifi Yok
    Uzaksin Cok Uzak Anilarin Tarifi Yok

Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzeleriyle GÖmsÜnler
    Birak GÜzelim Orda Kalayim Bunu Bana Cok GÖrmesinler

Simsicak Nefesi Aya Benzer O Teli
    Deli Dolu Senin Sevgin Öpmenin Tarifi Yok
    Deli Dolu Senin Sevgin Öpmenin Tarifi Yok

Sen Bana Yasak Ama Ben Sana Tutsak
    Uzaksin Cok Uzak Acinin Tarifi Yok
    Uzaksin Cok Uzak Anilarin Tarifi Yok

Eger Canim BirgÜn ÖlÜrsem Beni Gamzelerimle GÖmsÜnler

Grup Anılar - Tarifi Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Anılar - Yerine Sevemem

Grup Anılar - Yerine Sevemem

Yağmur yağar bu şehirde,yalnız ben ıslanırım Karanlıklar çöker yine,gece gündüz hep ağlarım Yoksun sen bu aşkta, gönlüm düşmüş bir dara (2x) Çıkmazların sokağında yalnızlığı paylaşırım Yerine sevemem,seni terk edemem Ne olur al beni,ben sensiz gülemem Yerine sevemem,seni terk edemem Ne olur al beni ben sensiz gülemem Varlığın bana yetmiyorken Yokluğunla avunamam Çeker giderim bu şehirden...
  2. Grup Anılar - Görmez Olsun

Grup Anılar - Görmez Olsun

dönmez olsun dönmez olsun sensiz bu dünya dönmez olsun sönmez olsun sönmez olsun içimdeki ateş sönmez olsun bu şarkı bizim olsun aşkımız sonsuz olsun gönlümün pınarında adın ceylanım olsun görmez olsun görmez olsun sensiz bu gözlerim görmez olsun sevmez olsun sevmez olsun kalbim başkasını sevmez olsun bu şarkı bizim olsun aşkımız sonsuz olsun gönlümün pınarında adın ceylanım olsun...
  3. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
  4. Grup 84 - Sebep Yok - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Sebep Yok - AKOR (versiyon 1)

Intro Am/F/ Am/ F Am F Ezelden beridir anlamam Am F Aklım ermez bu işe Am Sebep aramaya gerek yok F Hep cebimde bir şişe Am F Am Dolandım boş boş hayatta F Am Rastlamadım hiç tümseye Am F Sebep yok yalan çok Am F Hadi ordan sende Dm E Dm E Kandım kandırdım Dm E Her...
  5. hemşirelerin anısına

hemşirelerin anısına

Hemşireler yaşadıkları ilginç anıları kitaplaştırdı. Hepsi birbirinden komik ve şaşırtıcı anılar. Gülmemek elde değil. Hamile kadına sorulur: suyunuz geldi mi? cevap: ‘kör olası muhtar 3 gündür suyumuzu kesti’ İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde görev yapan 2 hemşire, kendilerinin ve meslektaşlarının yaşadığı ilginç olayları derleyerek kitaplaştırdı. İnönü Üniversitesi Turgut Özal...

Sayfayı Paylaş