gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Antares - Masum Gözler

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyalarımda hep sen vardın Uyanamadım uyanmak istemedim Öptüm kokladım seni doyamadım
    Ellerini bırakmak zor geldi

Ağladım resimlerine bakıp bakıp
    Düş kurdum gözyaşları akıtıp
    Nefret ettim yine sensizlikten
    Ölümle birdi tıpatıp

Ama olsun seviyorum yine seni ben
    Özlüyorum yine ta derinden
    Yalnız kalsamda buralarda
    Güç alıyorum masum gözlerinden

Gel artık çıkar beni karanlıktan
    Uzat artık uzat bana ellerini
    Kurtar ne olur kalbim seni
    Arar ayırma benden gözlerini

Özlüyorum seviyorum durmaksızın
    Artıyor sevgim günden güne
    Çıkıp geleceksin diye ansızın
    Bekliyorum hergün seni ben

Ama olsun seviyorum yine seni ben
    Özlüyorum yine ta derinden
    Yalnız kalsamda buralarda
    Güç alıyorum masum gözlerinden....

Grup Antares - Masum Gözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. antares

antares

Antares, Akrep Takımyıldızı'nda yer alan çift yıldız. Yıldızın adı : Antares A/B (Bayer: Alpha Scorpii, Flamsteed: 21 Scorpii) Takımyıldızı : Akrep (Latince: Scorpius, İngilizce: Scorpion) Görünür büyüklüğü : 0,96 Mutlak büyüklüğü : -5,28 Spektrum türü : M1.5Iab-Ib/B4Ve Uzaklığı : 604 ışık yılı Akrep Takımyıldızı ve Antares. Samanyolu'nda yer alan parlak yıldızların en kırmızı...
  2. Grup Antares - Uzak Aşklara

Grup Antares - Uzak Aşklara

karadenizim olsaydın boğulmak isterdim sende gözlerinde gözlerine dalmak bir daha çıkmamak en büyük heevesti bende sen yoksun şimdi sözlerin yok sen yoksun gözlerin **2 hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda kalbime bi dur bile diemiyorum tutsak ettim umutlarımı onlara bile güvenimiyorum seni seviyorum desemde gelmeyeceksin biliyorum ama seviyorum hata bende gidiyorum buralardan ama yine...
  3. Grup Antares - Nerdesin

Grup Antares - Nerdesin

Gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Ellerim tutmuyor nerdesin şimdi nerde Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem x 2 Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluğuna Gel bir tanem x 2
  4. Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Katildim yitik bir rüzgarin soluguna Kurtulamadim bir tülü, gönül vazgeçmiyor Düstüm görmez bir dilberin sevdasina Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Sever de dedim, bir sevdaya gönül verdim Sanki bende baskasini mi bulacak derdim Sevmedi ah! Ben bu kör aska yenildim Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Heycanli yürek sakinlesir durulur Elbette birgün kendinin layigini bulur...
  5. Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri

Grup Pilli Bebek'ten Açılsın Gözleri Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü Şarkı Sözleri Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkısı Sözleri Sevgili melekler, müzik çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Grup Pilli Bebek Açılsın Gözlerin Şarkı Sözü bu sayfada yerini alıyor... Çocukca Bir Rüya Görmeli Gözlerin Masalsı Bir Emanet Vermeli Sözlerin Yaşamın Korkusu Eriyip Gitmenin Önüne Geçki Senin Bilesin Kıymetin...

Sayfayı Paylaş