gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Antares - Uzak Aşklara

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

karadenizim olsaydın boğulmak isterdim sende gözlerinde
    gözlerine dalmak bir daha çıkmamak
    en büyük heevesti bende
    sen yoksun şimdi sözlerin yok
    sen yoksun gözlerin **2
    hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda
    kalbime bi dur bile diemiyorum
    tutsak ettim umutlarımı
    onlara bile güvenimiyorum
    seni seviyorum desemde gelmeyeceksin
    biliyorum ama seviyorum
    hata bende gidiyorum buralardan
    ama yine seni seviyorum
    seni seviyorum desemde gelmeyeceksin
    biliyorum ama seviyorum
    hata bende gidoyorum buralardan
    ama yine seni özlüyorum

Grup Antares - Uzak Aşklara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. antares

antares

Antares, Akrep Takımyıldızı'nda yer alan çift yıldız. Yıldızın adı : Antares A/B (Bayer: Alpha Scorpii, Flamsteed: 21 Scorpii) Takımyıldızı : Akrep (Latince: Scorpius, İngilizce: Scorpion) Görünür büyüklüğü : 0,96 Mutlak büyüklüğü : -5,28 Spektrum türü : M1.5Iab-Ib/B4Ve Uzaklığı : 604 ışık yılı Akrep Takımyıldızı ve Antares. Samanyolu'nda yer alan parlak yıldızların en kırmızı...
  2. Grup Hepsi - Aşk Sakızı

Grup Hepsi - Aşk Sakızı

sakız gibi yapıştın aşk sakızı notaları aşk sakızımısın notaları seni sildim telefon defterimden Seni sildim telefon defterimden Adının üstünü hep karaladım Yüzünü görmekten çok sıkıldım Nereye gitsem peşimdesin sen Üf üf sıktın artık Sabrımı taşırdın artık Sakız gibi yapıştın da Tadını kaçırdın artık Üf yeter üf üf yeter Yoksa sen aşk sakızı mısın? Ayrıldık sana anlatamadım Kaçtım...
  3. Grup Antares - Nerdesin

Grup Antares - Nerdesin

Gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Ellerim tutmuyor nerdesin şimdi nerde Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem x 2 Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluğuna Gel bir tanem x 2
  4. Grup Antares - Masum Gözler

Grup Antares - Masum Gözler

Rüyalarımda hep sen vardın Uyanamadım uyanmak istemedim Öptüm kokladım seni doyamadım Ellerini bırakmak zor geldi Ağladım resimlerine bakıp bakıp Düş kurdum gözyaşları akıtıp Nefret ettim yine sensizlikten Ölümle birdi tıpatıp Ama olsun seviyorum yine seni ben Özlüyorum yine ta derinden Yalnız kalsamda buralarda Güç alıyorum masum gözlerinden Gel artık çıkar beni karanlıktan Uzat artık...
  5. Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Grup Antares - Gönül Vazgeçmiyor

Katildim yitik bir rüzgarin soluguna Kurtulamadim bir tülü, gönül vazgeçmiyor Düstüm görmez bir dilberin sevdasina Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Sever de dedim, bir sevdaya gönül verdim Sanki bende baskasini mi bulacak derdim Sevmedi ah! Ben bu kör aska yenildim Kurtulamadim bir türlü, gönül vazgeçmiyor. Heycanli yürek sakinlesir durulur Elbette birgün kendinin layigini bulur...

Sayfayı Paylaş