gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Antarhttp- Deniz Çocuk

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Karadeniz duruldu poyrazı esmez oldu Bedenimde bir sızı, gözlerime kan doldu Sol yanımda bir sızı, gözlerim kan doldu
    Hey gidi karadeniz artık çağlayabilirsin

Deniz ruhlu çocuk gitti, artık ağlayabilirsin
    Hey dünya yalan dünya yaptın yapacağını
    Onu aldın bizden yeter, aldın alacağını
    Hey çocuk deniz çocuk koyverdun gittun bizi

Azrail girdi aramıza ağlattın hepimizi
    Kanser girdi aramıza ağlattın hepimizi
    Şarkılar bize emanet, teşekkür ettik dünyaya
    Sen rahat ol deniz çocuk niyetimiz yok unutmaya

Grup Antarhttp- Deniz Çocuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır

Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır

Ben bir nazlı sandalda Aklım ,fikrim yağmurlarda Bir o eski bulut, bir sen Dönmediniz... Ağıtlardan dağlarım oldu Sabırdan denizlerim Ben bir nazlı sandalda Lodosum sendin... Kumlar denizin gözyaşlarıdır Rüzgar savurur sabahlarda Senden bir haber gelmedi hala Bir garip durgunlaştı o masum çoçuk...
  2. Biz De Çocuktuk..

Biz De Çocuktuk..

Hijyenik olmayan pamuklu cocuk bezi ile tahta besik ile buyuduk. Cocuklar icin guvenli kapaklar, kilitler, elektirik prizleri yoktu ve bisiklete kasksiz binerdik. Gidecegimiz yere yanimizda bir koruyucu ile degil yalniz giderdik hic bir rizikoyu dusunmeden... . Otomobil de cocuk koltugu olmadan ve kemer baglamadan tasirdi bizi. Cesmeden su icerdik.. Pasta yerdik, ekmek yerdik,...
  3. Nikahsız çocuğa hayır! Deniz evlenmeden çocuk istemiyor

Nikahsız çocuğa hayır! Deniz evlenmeden çocuk istemiyor

DENİZ SEKİ İKİ YIL İÇİNDE ANNE OLMAK İSTİYOR. ANCAK NİKAHSIZ ÇOCUK DOĞURMAYA DA KARŞI... Deniz Seki iyi bir ses, iyi bir yorumcu, bir o kadar da iyi şarkılar yazan biri. Ancak Deniz Seki son yıllarda şarkılarıyla değil de hep özel yaşamıyla gündemde. Bu şarkıcı Deniz Seki’yi rahatsız etmiyor mu? Ediyor ama, bu benim seçimimdi... Bu kadar da beni çok yoran bir dönem geçirdiğim için öyle bir...
  4. MM. de kan grupları ..

MM. de kan grupları ..

Ewet canlarım benim ... aklıma bişe geldi ve hemen hayata geçirmek istedim.. hepimiz kan grubumuzu yazalım bellimi olur bakarsınız işimize bile yarar... o kadar hamiş meleğimiz var:esra: olurda kan lazım olur kimle kim aynı kandan bilgimiz olmuş olur. Bugün bu konuda bir olay yaşadım ve çok etkilendim bir yakınımıza kann aranıyor ve en yakınlarımızdan birinin kanı uydugunu bile bilmiyoruz...
  5. Dede ve ninede kalan çocuklar

Dede ve ninede kalan çocuklar

Çocuğun en çok sevdiği ve duygusal açıdan bağlı olduğu, anne-babasıdır. Kardeşler, amcalar, dayılar, teyze ve halaların yanında dede ve nineler yakın ilişkilerde önemli bir yere sahiptir. Anne-baba düşkünlüğünün yerini dede ve nine düşkünlüğünün aldığı bazı durumlarda çeşitli sorunlarla karşılaşılır. Bazı çocuklar zamanlarının çoğunu ...evleri yakın olan büyükanne ve büyükbabalarının yanında...

Sayfayı Paylaş