gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bütün bu sözcükler Aptallığımızı besleyen Saklayıp gizliycekler
    Seni benden beni senden
    Yaşanmadan bitti herşey
    Üzüntüm destan yazarken
    Kelimeler kaybolmuş birden
    Saçmalıycam sen giderken

İstersennnn Gitmeeee
    İstersennnn Git meeee e ee ee eeee...

Eskisi gibi değilim artık
    Sen dönüp odadan çıkarken
    Öyle birden büyüyor acı
    Ben kaçıcam şimdi dönsen
    Öyle karıştı içim
    Gülüyorum üzüntüyle birden
    O sesi duyunca donucam bıçak gibi derinlerden

İstersen Gülmeeee
    İstersennnn Gülmeeee
    İstersennnn Gül me eee eee eeeee

Arabama bindim gidiyorum
    En yakın koyveriş nerde
    Birşey doğurucam ben gibi
    Koruma ben gibi hapisane

Arabama bindim gidiyorum
    En yakın dostum nerde
    Kelimeler yetmiyor ama
    Susarsam Susarsammm

Bence ee eee eeee

Grup Arkabahçe - İstersen Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Gitme

Grup Hepsi - Gitme

İlk giden sen değilsin korkma Alıştım yalnızlığa Sende git terket beni Ölmem ya bu acıyla İhanet kaderim sanki Alıştım yalnızlığa Gitme diye yalvarsam boşuna Senin gözün dışarda Bitti biliyorum aslında Kalbin başkasıyla Gitme diye yalvarsam Boşuna senin gözün dışarda İlk giden sen değilsin korkma Alıştım yalnızlığa Korkuyorum gelen günden Her gün daha fazla Elimde değil...
  2. Grup As - Gitme Dur

Grup As - Gitme Dur

Anladım herşey faydasız Birlikte olmamız imkansız Aşkımız değil bir çare Geç olmadan ayrılmalıyız Nasıl da söylersin bunları Saymadan geçen o Yılları Ayrılıktan söz etme ne olur Alda git gideceksen canımı Gitme dur ne olur bırakma ellerimi Ne olur söyle hiç mi sevmedin beni Yok olur kırılır bu kalbim sensiz şimdi Ne olur gitme aşkımız bitmesin böyle Ne olur anla sen halimi Üzgünüm başka bir...
  3. Grup Arkabahçe - Unutmalı

Grup Arkabahçe - Unutmalı

Aklımda etten ve kemikten Çıkmıyor aklımdan Güneş yüzünden çekilirken O temmuz kokun senden erken İnmişti sahile burdan dönüş yok artık Gözü kör Eylül Yokuş yukarı yürürken önümden Şu lakırdı dökülüvermiş dilimden Unutmalı unutmalıı hemen Unutmalı unutmalıı hemen Uyandım bi pencere kenarı Yanağım cama yaslı Ölmüştüm tekrar dirildim besbelli Aynı acı ama bu çok farklı Aynı kadın ama bu çok...
  4. Grup Arkabahçe - Nerde

Grup Arkabahçe - Nerde

Ezberimde yazılı Kaderimde çizili Denedin mi diye sorma Bileğimde kazılı Kokun bende gezinir Gittiğin günü getirir Ne vaad ettin ne verdin Gülüşünden sezilir Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde benim dostlarım En eski can yoldaşım Bi patlama duydun mu Olup bitmiş savaşım Bizi biz yapan o gurur O kör kan sarhoşluğu İndi tahtından şimdi İçimizde...
  5. Grup Arkabahçe - Evindesin

Grup Arkabahçe - Evindesin

Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden İster yan yıkıl ister eğlen İster saberet ister söylen O eda dönmiycek o günlerdennn Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden Koşun geceler düşünce bitti Aradığım kimse ışıkla gelecek Bi mucizeyle önce yürekkk Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık...

Sayfayı Paylaş