gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Arkabahçe - Nerde

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ezberimde yazılı Kaderimde çizili Denedin mi diye sorma
    Bileğimde kazılı
    Kokun bende gezinir
    Gittiğin günü getirir
    Ne vaad ettin ne verdin
    Gülüşünden sezilir

Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde

Nerde benim dostlarım
    En eski can yoldaşım
    Bi patlama duydun mu
    Olup bitmiş savaşım
    Bizi biz yapan o gurur
    O kör kan sarhoşluğu
    İndi tahtından şimdi
    İçimizde Oturur

Nerde söz verdiğin o yaz o bilmece
    Tek iyi sebebim yaşamak için bu gece
    Vaad ettiğin o yaz o güzel bilmece
    Tek iyi sebebim yaşamak için Nerdeeee

Grup Arkabahçe - Nerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Engelleme

Grup Engelleme

facebookta önerileri kaldırma facebookta grup engelleme facebook grup engelleme facebook grupları Açıklama : MSN Listenizdeki Bir Gruptan ve Bu Grubun içindekilerinden Sıkıldınız mı? Çok mu rahatrsız ediyolar.. O zaman bu ekletniyi indirip hepsini toptan engelleyin gitsin... Dosya Boyutu :6.83 KB
  2. Grup Arkabahçe - Unutmalı

Grup Arkabahçe - Unutmalı

Aklımda etten ve kemikten Çıkmıyor aklımdan Güneş yüzünden çekilirken O temmuz kokun senden erken İnmişti sahile burdan dönüş yok artık Gözü kör Eylül Yokuş yukarı yürürken önümden Şu lakırdı dökülüvermiş dilimden Unutmalı unutmalıı hemen Unutmalı unutmalıı hemen Uyandım bi pencere kenarı Yanağım cama yaslı Ölmüştüm tekrar dirildim besbelli Aynı acı ama bu çok farklı Aynı kadın ama bu çok...
  3. Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Bütün bu sözcükler Aptallığımızı besleyen Saklayıp gizliycekler Seni benden beni senden Yaşanmadan bitti herşey Üzüntüm destan yazarken Kelimeler kaybolmuş birden Saçmalıycam sen giderken İstersennnn Gitmeeee İstersennnn Git meeee e ee ee eeee... Eskisi gibi değilim artık Sen dönüp odadan çıkarken Öyle birden büyüyor acı Ben kaçıcam şimdi dönsen Öyle karıştı içim Gülüyorum üzüntüyle...
  4. Grup Arkabahçe - Evindesin

Grup Arkabahçe - Evindesin

Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden İster yan yıkıl ister eğlen İster saberet ister söylen O eda dönmiycek o günlerdennn Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden Koşun geceler düşünce bitti Aradığım kimse ışıkla gelecek Bi mucizeyle önce yürekkk Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık...
  5. Burç grupları

Burç grupları

ATEŞLER Aynı burç insanıyla olmamak şartıyla ATEŞ ATEŞLE UYUM SAĞLAR. Zira ateşle ateşin birleşmesi duyguların daha da yoğunlaşmasına sebep olur. ak ateşler kendilerini kontrol edemezlerse birbirlerini yakarlar ve bu dilline zarar verir, zira ateşin ateşte yanması, bir başka nesnenin ateşte yanmasından daha acı vericidir. Agresif özelliklerin kontrolü sağlanabilirse ve birbirlerini...

Sayfayı Paylaş