gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Arkabahçe - Unutmalı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aklımda etten ve kemikten Çıkmıyor aklımdan Güneş yüzünden çekilirken
    O temmuz kokun senden erken
    İnmişti sahile burdan dönüş yok artık
    Gözü kör Eylül
    Yokuş yukarı yürürken önümden
    Şu lakırdı dökülüvermiş dilimden

Unutmalı unutmalıı hemen
    Unutmalı unutmalıı hemen

Uyandım bi pencere kenarı
    Yanağım cama yaslı
    Ölmüştüm tekrar dirildim besbelli
    Aynı acı ama bu çok farklı
    Aynı kadın ama bu çok Tatlı
    Bedeli neyse ödiycem anlaşıldı
    Otobüste uyurken sayıkladım gülümserken

Unutmalıı unutmalıı hemen

Unutmalı geç olmadan
    Seni kimseye anlatmadan
    Geceler beni bulmadan
    Karanlıkları sırtlamadan
    Unutmalıı unutmalıı

Sarılar içinde gördüm seni
    Bi okyanus düşünde ne güzel
    Akşam vakti
    Seninle sevişmek ihtimali
    Artık Olmayan bir düş ama bi an
    Aklımdan geçti

Grup Arkabahçe - Unutmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Engelleme

Grup Engelleme

facebookta önerileri kaldırma facebookta grup engelleme facebook grup engelleme facebook grupları Açıklama : MSN Listenizdeki Bir Gruptan ve Bu Grubun içindekilerinden Sıkıldınız mı? Çok mu rahatrsız ediyolar.. O zaman bu ekletniyi indirip hepsini toptan engelleyin gitsin... Dosya Boyutu :6.83 KB
  2. Grup Arkabahçe - Nerde

Grup Arkabahçe - Nerde

Ezberimde yazılı Kaderimde çizili Denedin mi diye sorma Bileğimde kazılı Kokun bende gezinir Gittiğin günü getirir Ne vaad ettin ne verdin Gülüşünden sezilir Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde benim dostlarım En eski can yoldaşım Bi patlama duydun mu Olup bitmiş savaşım Bizi biz yapan o gurur O kör kan sarhoşluğu İndi tahtından şimdi İçimizde...
  3. Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Bütün bu sözcükler Aptallığımızı besleyen Saklayıp gizliycekler Seni benden beni senden Yaşanmadan bitti herşey Üzüntüm destan yazarken Kelimeler kaybolmuş birden Saçmalıycam sen giderken İstersennnn Gitmeeee İstersennnn Git meeee e ee ee eeee... Eskisi gibi değilim artık Sen dönüp odadan çıkarken Öyle birden büyüyor acı Ben kaçıcam şimdi dönsen Öyle karıştı içim Gülüyorum üzüntüyle...
  4. Grup Arkabahçe - Evindesin

Grup Arkabahçe - Evindesin

Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden İster yan yıkıl ister eğlen İster saberet ister söylen O eda dönmiycek o günlerdennn Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden Koşun geceler düşünce bitti Aradığım kimse ışıkla gelecek Bi mucizeyle önce yürekkk Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan Kalk sabahı bulduk artık...
  5. Burç grupları

Burç grupları

ATEŞLER Aynı burç insanıyla olmamak şartıyla ATEŞ ATEŞLE UYUM SAĞLAR. Zira ateşle ateşin birleşmesi duyguların daha da yoğunlaşmasına sebep olur. ak ateşler kendilerini kontrol edemezlerse birbirlerini yakarlar ve bu dilline zarar verir, zira ateşin ateşte yanması, bir başka nesnenin ateşte yanmasından daha acı vericidir. Agresif özelliklerin kontrolü sağlanabilirse ve birbirlerini...

Sayfayı Paylaş