gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup As - Öpeceğim

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hafta sonu takıldık arkadaşlarla
    kalabalık bir pati o biçim o dalga
    hey dostum gönder bir bira
    hani bira hani bana bira

bugün kafam kıyak gönlüm hovarda
    bass'ın sesi güm güm kalbim atmakta
    bir de baktım ortaya
    kız bu ne cilve bu ne hava
    damarımdan bir şeyler birşeyler
    girdi kanıma...

aklım gitti seni görünce
    ışıklar birden sönünce
    kıpır kıpır dans edince

sen beni deli ettin
    sen beni benden ettin
    sen çok güzel bir şeysin
    tam benliksin tam benliksin[2x]

bak bana şşt seni taktım kafama
    öpeceğim dudaklarını doya doya
    bak bana kız seni taktım kafama
    öpeceğim yanaklarını doya doya[2x

Grup As - Öpeceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup As - Unutamam

Grup As - Unutamam

ne güzeldi o günler gözlerinde hayaller yaşamak zor inan sensizlik ölüm heran kalbimi kırıp gittin gönlümü viran ettin ne oldu sana böyle bırakıp gittin beni terk ettin unutamam seni biliyorsun bunu benden neden istiyorsun sensizlik ölümden de beter dön geri dön bu ayrılık yeter nasılda inanmıştım o masum gözlerine seviyorsun sanmıştım sende beni delice kalbimi kırıp gittin gönlümü viran...
  2. Grup As - Seviyorum

Grup As - Seviyorum

bu aşk böyle bitemez ki ömrüm sensiz geçemez ki sevdan beni yakar yakar yakar iken başkasını sevememki seviyorum herşeyden çok ama geri bir dönüş yok aşktan yana hiç şansım yok çekeceğim derdim olsun alacağın kalbim olsun hayat gerçek ya da sahte yaşananlar yalan olsun son bir defa gözlerime hiç korkmadan bak ne olur yar seni seviyorum herşeyden çok ama geri bir dönüş yok aşktan yana hiç...
  3. Grup As - Senin Gibi

Grup As - Senin Gibi

Ben hiç sevmem aşık olmam Derken bütün dostlarıma Seni gördüm aşık oldum Tosladım aşk duvarına (x2) Melek misin Şeytan mısın? Sen hiç aşktan korkmaz mısın? Çok güzel hem havalısın Seni gördüm öldüm ben yar (x2) Senin gibi senin gibi Hiç sevmedim yar Sana canımı ömrümü versem Buda yetmez yar.... (x2) Bol keseden salladım laflarımı sonunda buldum bende belamı büyük lokma ye ama...
  4. Grup As - Sabret Sevdam

Grup As - Sabret Sevdam

bu ayrılık bize inan yaramaz bir gün gelir sende ağlarsın yar canlanır özlemin yürek dayanmaz gurbetin kahrını çekemezsin yar sıra dağlar engel yare kanlı yaşlar gözlerimde feryat etmem ben feleğe sitemim var sana dağlar yarim şimdi neredesin gündüzümde gecemdesin sabret deli sevdam sabret bir gün sende güleceksin...
  5. Grup As - Gitme Dur

Grup As - Gitme Dur

Anladım herşey faydasız Birlikte olmamız imkansız Aşkımız değil bir çare Geç olmadan ayrılmalıyız Nasıl da söylersin bunları Saymadan geçen o Yılları Ayrılıktan söz etme ne olur Alda git gideceksen canımı Gitme dur ne olur bırakma ellerimi Ne olur söyle hiç mi sevmedin beni Yok olur kırılır bu kalbim sensiz şimdi Ne olur gitme aşkımız bitmesin böyle Ne olur anla sen halimi Üzgünüm başka bir...

Sayfayı Paylaş