gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup As - Senin Gibi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben hiç sevmem aşık olmam Derken bütün dostlarıma Seni gördüm aşık oldum
    Tosladım aşk duvarına (x2)

Melek misin Şeytan mısın?
    Sen hiç aşktan korkmaz mısın?
    Çok güzel hem havalısın
    Seni gördüm öldüm ben yar (x2)

Senin gibi senin gibi
    Hiç sevmedim yar
    Sana canımı ömrümü versem
    Buda yetmez yar.... (x2)

Bol keseden salladım laflarımı sonunda buldum bende belamı büyük lokma ye ama büyük laf etme derlerdi inanmazdım melekmisin yoksa şeytanmısın? Bunu kafam almadı bir daha anlatırmısın senin gibi görmedim bu alemde bayıldım bayıldım bayıldım her haline...

Senin gibi senin gibi
    Hiç sevmedim yar
    Sana canımı ömrümü versem
    Buda yetmez yar.... (x3)

Grup As - Senin Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup As - Unutamam

Grup As - Unutamam

ne güzeldi o günler gözlerinde hayaller yaşamak zor inan sensizlik ölüm heran kalbimi kırıp gittin gönlümü viran ettin ne oldu sana böyle bırakıp gittin beni terk ettin unutamam seni biliyorsun bunu benden neden istiyorsun sensizlik ölümden de beter dön geri dön bu ayrılık yeter nasılda inanmıştım o masum gözlerine seviyorsun sanmıştım sende beni delice kalbimi kırıp gittin gönlümü viran...
  2. Grup As - Seviyorum

Grup As - Seviyorum

bu aşk böyle bitemez ki ömrüm sensiz geçemez ki sevdan beni yakar yakar yakar iken başkasını sevememki seviyorum herşeyden çok ama geri bir dönüş yok aşktan yana hiç şansım yok çekeceğim derdim olsun alacağın kalbim olsun hayat gerçek ya da sahte yaşananlar yalan olsun son bir defa gözlerime hiç korkmadan bak ne olur yar seni seviyorum herşeyden çok ama geri bir dönüş yok aşktan yana hiç...
  3. Grup As - Sabret Sevdam

Grup As - Sabret Sevdam

bu ayrılık bize inan yaramaz bir gün gelir sende ağlarsın yar canlanır özlemin yürek dayanmaz gurbetin kahrını çekemezsin yar sıra dağlar engel yare kanlı yaşlar gözlerimde feryat etmem ben feleğe sitemim var sana dağlar yarim şimdi neredesin gündüzümde gecemdesin sabret deli sevdam sabret bir gün sende güleceksin...
  4. Grup As - Öpeceğim

Grup As - Öpeceğim

hafta sonu takıldık arkadaşlarla kalabalık bir pati o biçim o dalga hey dostum gönder bir bira hani bira hani bana bira bugün kafam kıyak gönlüm hovarda bass'ın sesi güm güm kalbim atmakta bir de baktım ortaya kız bu ne cilve bu ne hava damarımdan bir şeyler birşeyler girdi kanıma... aklım gitti seni görünce ışıklar birden sönünce kıpır kıpır dans edince sen beni deli ettin sen beni...
  5. Grup As - Gitme Dur

Grup As - Gitme Dur

Anladım herşey faydasız Birlikte olmamız imkansız Aşkımız değil bir çare Geç olmadan ayrılmalıyız Nasıl da söylersin bunları Saymadan geçen o Yılları Ayrılıktan söz etme ne olur Alda git gideceksen canımı Gitme dur ne olur bırakma ellerimi Ne olur söyle hiç mi sevmedin beni Yok olur kırılır bu kalbim sensiz şimdi Ne olur gitme aşkımız bitmesin böyle Ne olur anla sen halimi Üzgünüm başka bir...

Sayfayı Paylaş