gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Grup Asfalt Dünya Fotoğrafları Burada

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

asfalt dünya resimleri asfalt dünya fotoları

Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz müzik çalışmaları hakkında bilgiler verdiğimiz Asfalt Dünya fotoları ile sizlerleyiz...

Grup Asfalt Dünya Fotoğrafları Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asfalt Dünya - Ormanların Kralı

Asfalt Dünya - Ormanların Kralı

Bugüne kadar sessizce bir yerlerde saklanan Asfalt Dünya�nın, ilk stüdyo albümü �Ormanlar Kralı� Pasaj Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluştu.
  2. Asfalt

Asfalt

Rüyada bir yola asfalt döküldügünü görmek, çalisma hayatinizda daha çok çalismaniz için amiriniz tarafindan uyarildiginiza; bir asfalt yolda yürüdügünüzü görmek, isinizde eksiksiz ve düzenli çalistiginiza; yeni dökülen asfalt bir yolda yürüyüp ayaklarinizin katrana battigini görmek, hayatinizin düzensiz bir sekilde devam ettigine isarettir.
  3. Grup Deli - Zalim Dünya

Grup Deli - Zalim Dünya

alkol aldım olmadı esrar çektim olmadı damardan eroin vurdum koca dünya durmadı (x2) zalim dünya hain dünya (x2) jilet attım olmadı adam vurdum olmadı sonunda intihar ettim koca dünya durmadı (x2) zalim dünya hain dünya (x6) duyyyyyyyy
  4. Grup 110 Resimleri Burada

Grup 110 Resimleri Burada

grup 110 resimleri grup 110 fotoları Az önce grup ve müzik çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Grup 110 fotoları ile sizlerleyiz sevgili melekler...
  5. Grup Asfalt Dünya ve Müzik Çalışmaları

Grup Asfalt Dünya ve Müzik Çalışmaları

Asfalt Dünya Kimdir Asfalt Dünya Biyografisi Sevgili melekler, Kim Kimdir bölümümüzde bu kez bir rock grubu olan Asfalt Dünya hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Türk Rock müziğinin tek albumlü gruplarından Asfalt Dünya; vokal'de M.Emrah Özdamar, bas'da Kadir Keskin, davulda Neco ve gitarda Ertan Haktanır ve Kemal Akçan' dan oluşuyor. Kuruluşları eski olsa da...

Sayfayı Paylaş