gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Avrasya - Kış Günü Ayrılık

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ayrılık neydi bileydin yar Kolay olmazdı gitmek bu kadar Sen bilirsin dedim ya bilmiyorsun
    Sancır soğukta eski yaralar
    Yine yalnızlık soğuk, dışarda kar
    İçimde şarkılar.......
    Geceler uzun yine
    Yatağım yine soğuk
    Ne sevdan olaydı ah
    Ne kış günü ayrılık...

Grup Avrasya - Kış Günü Ayrılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. Grup Düş - Doğum Günü

Grup Düş - Doğum Günü

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum Seni sensiz yaşadım bir resimde Gel gör ki bugün yapamıyorum Bugün doğum günün Dile benden ne dilersen Diyemedim yanıyor içim Bugün doğumgünün Sarılıpta öpemedim Kaderimi yenemedim Hadi yakın tüm mumları Bir tanede fazla yakın Ömrümü verdim ona Benide bir mumdan sayın Söndürün ışıkları Son kez onun için yanayım Yavaş yavaş giderken...
  3. Grup Dönence - Ayrılığın Ertesi

Grup Dönence - Ayrılığın Ertesi

Bir sabah uyandığında yoksam ben yanında Yanlızlığa sor görmüştür beni,kabuslarımı,korkularımı Geceler saklar yanlızlığımı Gündüzler görmez sensizliğimi Hepbu terk edişlerde korkularımla yüzleştim ben sensiz Haketmiyorsun belki beni yalancı dünyanda Yanlızlığa mahkumum ben belki Kısa bir ak şarkısıymış,bizimki hep yalanmış Sahtekar sevgilim,sahte dünyam Yanlızlığımı örtmüşler
  4. Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır

Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır

Ben bir nazlı sandalda Aklım ,fikrim yağmurlarda Bir o eski bulut, bir sen Dönmediniz... Ağıtlardan dağlarım oldu Sabırdan denizlerim Ben bir nazlı sandalda Lodosum sendin... Kumlar denizin gözyaşlarıdır Rüzgar savurur sabahlarda Senden bir haber gelmedi hala Bir garip durgunlaştı o masum çoçuk...
  5. Bir ayrılığın ilk günü

Bir ayrılığın ilk günü

Melekler bazen istemeden severek canımız acıyarak ayrıldıklarımız olur onlar için bu şiiri paylaşmak istedim Canım sevgilim bugün ayrılığımızın ilk günü Yürüyen, kocaman, açık bir yarayım şimdi Rüzgar değdikçe sızlıyor kanıyor her yanım Nasıl ölesim var anlatamam ama Senden başka birşeyle öldüremiyorum kendimi Bundan bir yıl önce Taksimde o muhallebicide Yine susarak başlamıştık herşeye...

Sayfayı Paylaş