gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben bir nazlı sandalda Aklım ,fikrim yağmurlarda Bir o eski bulut, bir sen
    Dönmediniz...
    Ağıtlardan dağlarım oldu
    Sabırdan denizlerim
    Ben bir nazlı sandalda
    Lodosum sendin...

Kumlar denizin gözyaşlarıdır
    Rüzgar savurur sabahlarda
    Senden bir haber gelmedi hala
    Bir garip durgunlaştı o masum çoçuk...

Grup Avrasya - Kumlar Denizin Gözyaşlarıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atiye Deniz - Gözyaşlarım

Atiye Deniz - Gözyaşlarım

Atiye Deniz - Gözyaşlarım Birtek sende gozyaslarim akar birtek senin avcunda ayni olurlar 2× izlersiin kendini aynada beni birgun hissedinceye kadar gozyaslarin gozyaslarinla akar gozyaslarin gozyaslarinla akar Birtek sende gozyaslarim akar Birtek senin yureginde sark? olurlar 2× dinlersiin sarkiyi yureginde beni birgun hissedinceye kadar 4 × gozyaslarin...
  2. Grup Avrasya - Kış Günü Ayrılık

Grup Avrasya - Kış Günü Ayrılık

Ayrılık neydi bileydin yar Kolay olmazdı gitmek bu kadar Sen bilirsin dedim ya bilmiyorsun Sancır soğukta eski yaralar Yine yalnızlık soğuk, dışarda kar İçimde şarkılar....... Geceler uzun yine Yatağım yine soğuk Ne sevdan olaydı ah Ne kış günü ayrılık...
  3. Grup Antarhttp- Deniz Çocuk

Grup Antarhttp- Deniz Çocuk

Karadeniz duruldu poyrazı esmez oldu Bedenimde bir sızı, gözlerime kan doldu Sol yanımda bir sızı, gözlerim kan doldu Hey gidi karadeniz artık çağlayabilirsin Deniz ruhlu çocuk gitti, artık ağlayabilirsin Hey dünya yalan dünya yaptın yapacağını Onu aldın bizden yeter, aldın alacağını Hey çocuk deniz çocuk koyverdun gittun bizi Azrail girdi aramıza ağlattın hepimizi Kanser girdi...
  4. Atiye Deniz Gözyaşlarım 2007

Atiye Deniz Gözyaşlarım 2007

atiye 2007 atiye deniz 2007 albüm gözyaşlarım albüm indir albümü Atiye Deniz Gözyaşlarım 2007 SANATÇI ADI : Atiye Deniz ALBÜM ADI : Gözyaslarim YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01. Atiye Deniz - 01 Göz Yaslarim 02. Atiye Deniz - 02 It Hurts 03. Atiye Deniz - 03 Dont Think 04. Atiye Deniz - Sen 05. Atiye Deniz - 05 Hali Hali Hal 06. Atiye Deniz - 06 I Love You 07....
  5. MM. de kan grupları ..

MM. de kan grupları ..

Ewet canlarım benim ... aklıma bişe geldi ve hemen hayata geçirmek istedim.. hepimiz kan grubumuzu yazalım bellimi olur bakarsınız işimize bile yarar... o kadar hamiş meleğimiz var:esra: olurda kan lazım olur kimle kim aynı kandan bilgimiz olmuş olur. Bugün bu konuda bir olay yaşadım ve çok etkilendim bir yakınımıza kann aranıyor ve en yakınlarımızdan birinin kanı uydugunu bile bilmiyoruz...

Sayfayı Paylaş