gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Çığ - Aybüke

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yine düştüm hasretine Kar altında perçemine İçim gül gülistan olur
    Sen gelince hayalime

Dağlarında keklik oldum
    Gözlerin avcı peşimde
    Aybükem oy Aybükem oy
    Pusular önünde yaralım oy
    Aybükem oy Aybükem oy
    Ahuzar içinde kaldığım oy

Sızın uyur şu koynumda
    Resmin Sararmaz albümde
    Zemheride buz çözülür
    Elin elime değerse

Dağlarında keklik oldum
    Gözlerin avcı peşimde
    Aybükem oy Aybükem oy
    Pusular önünde yaralım oy
    Aybükem oy Aybükem oy
    Ahuzar içinde kaldığım oy

Grup Çığ - Aybüke konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Çığ - Ömrüm

Grup Çığ - Ömrüm

Durdurun giden zamanı Götürüyor her anımı Bahara benzer ömrümün Döndürüyor kışa beni Çeviriyor kışa beni Oy ömrüm oy ömrüm oy Oy ömrüm ömrüm Oy ömrüm oy ömrüm oy Ötme garip bülbül ötme Beni gam kedere atma Bir vefasızı sevmişem Bir hayırsızı sevmişem Beni dertten derde koyma Beni gam kedere atma Oy ömrüm oy ömrüm oy Oy ömrüm ömrüm Oy ömrüm oy ömrüm oy
  2. Grup Çığ - Keklik

Grup Çığ - Keklik

Keklik gibi kanadımı süzmedim Murad alıp doya doya gezmedim Bu kara yazıyı kendim yazmadım Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey Geceleri uyku girmez gözüme Zalım yastık diken olur yüzüme Uyma dedim uydun eller sözüne Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey
  3. Grup Çığ - Hekimoğlu

Grup Çığ - Hekimoğlu

Hekimoğlu derler benim de aslıma Aynalı martin yaptırdım narinim kendi nefsime Konaklar yaptırdım döşetemedim. Ünye de Fatsa bir oldu narinim baş edemedim Konaklar yaptırdım mermer direkli Hekimoğlu sorarsan narinim demir yürekli Bahçe armut dibinde kaymak yedin mi Hekimoğlu'nu görünce narinim budur dedin mi Çiftlice Muhtarı puşttur pezevenk Hekimoğlu geliyor narinim uçkur çözerek...
  4. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül
  5. Grup Çığ - Başındaki Yazma

Grup Çığ - Başındaki Yazma

Başındaki yazmayı da sarıya mı boyadın Neden saradın soldun da sevdaya mı uğradın Tokattan mı geliyon da kız sen almuslu musun Ben seni alacağım da söyle namuslu musun Yola yolladım seni de yollar yollasın seni Hızır elinden tutsun da bana yollasın seni

Sayfayı Paylaş