gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Deli - Lamba

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

elektrikler söndü önümü göremiorum her taraf karanlık
    çok fena
    bana lazım bi lamba

elektrikler söndü
    önümü göremiorum
    her taraf karanlık
    çok fena
    bana lazım bi lamba

lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba

lan karı kalksana
    mumalrı yaksana
    kocan elden gidiyor
    gidiyor gidiyor
    çaresine baksana

lan karı kalksana
    mumalrı yaksana
    kocan elden gidiyor
    gidiyor gidiyor
    çaresine baksana

lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba
    lamba lamba lamba lamba

Grup Deli - Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  2. Grup Gökçen - Deli Kurt

Grup Gökçen - Deli Kurt

Zaman dursun, yürekler sussun Biz burdayız çakallar kaçsın Sen ey gafil artık çok geç Sözümüz var, özümüz var, adımız deli kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar buyruk alacak O gün gelecek, şafak sökecek Bu destan hiç bitmeyecek Oralarda uzun yollar O yollarda uçurumlar Söküp atmalı zincirleri GÖKÇEN der ki; yemin ettik, andımız Deli Kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar...
  3. Grup Deli - Zalim Dünya

Grup Deli - Zalim Dünya

alkol aldım olmadı esrar çektim olmadı damardan eroin vurdum koca dünya durmadı (x2) zalim dünya hain dünya (x2) jilet attım olmadı adam vurdum olmadı sonunda intihar ettim koca dünya durmadı (x2) zalim dünya hain dünya (x6) duyyyyyyyy
  4. Grup Deli - Ablam

Grup Deli - Ablam

ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor akmerkezlerde ablam ah elnde cep telefonu kontörü hiç bitmez açlık sefalet nedir ablam bunları bilmez ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor akmerkezlerde ablam ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor zafer plazada ablam ah elinde cep telefonu kontörü hiç bitmez...
  5. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül

Sayfayı Paylaş